SON DAKİKA BULANIK HABERLERİ

Son Dakika Bulanık Haberleri

 • 19 Mart 2019 15:36 Hizmeti Getiren İbb, Sahiplenen Chp Hizmeti Getiren İbb, Sahiplenen Chp AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, CHP ile kaybedilen 10 yılı 5 yılda telafi edeceklerini belirtti.
 • 19 Mart 2019 15:24 Mesut Üner: CHP ile Kaybedilen 10 Yılı Telafi Edeceğiz Mesut Üner: CHP ile Kaybedilen 10 Yılı Telafi Edeceğiz AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, CHP ile kaybedilen 10 yılı 5 yılda telafi edeceklerini belirtti.
 • 18 Mart 2019 12:24 Bulanık'ta 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104. Yıldönümü Bulanık'ta 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104. Yıldönümü Muş'un Bulanık ilçesinde, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104. yıldönümü nedeniyle bir program düzenlendi.
 • 17 Mart 2019 21:13 Özhaseki, Mogan ve Eymir'e Plaj Yapılacağını Açıkladı Özhaseki, Mogan ve Eymir'e plaj yapılacağını açıkladıANKARA - Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "Bir, iki sene sonra herkes görecek, Mogan Gölü de Eymir de kocaman masmavi bir deniz olacak.
 • 17 Mart 2019 14:46 Özhaseki, Mogan ve Eymir'e Plaj Yapılacağını Açıkladı Özhaseki, Mogan ve Eymir'e Plaj Yapılacağını Açıkladı Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Bir, iki sene sonra herkes görecek, Mogan Gölü de Eymir de kocaman masmavi bir deniz olacak.
 • 17 Mart 2019 13:56 Özhaseki, Mogan ve Eymir'e Plaj Yapılacağını Açıkladı Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "Bir, iki sene sonra herkes görecek, Mogan Gölü de Eymir de kocaman masmavi bir deniz olacak.
 • 16 Mart 2019 16:48 Bakan Varank: Bakan Varank: "İstihdamı, Üretimi Var Gücümüzle Destekliyoruz" Biz bunlara ilaveten Özvartolular, Bulanık, Malazgirt ve Birlik sanayi sitelerini kurduk
 • 14 Mart 2019 15:25 Muş'ta Muş'ta "Kaz Yetiştiriciliği Çalıştayı ve Kaz Günü" Etkinliği Muş Ovası ve ardından Bulanık Liz Ovası, onun üstünde Malazgirt Ovası
 • 14 Mart 2019 14:20 Sarıgöl'de Okul Servisleri Denetlendi Sarıgöl'de Okul Servisleri Denetlendi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Karakuş ve Sarıgöl Şoförler Odası Başkanı İbrahim Bulanık'ın da katıldığı denetimde İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği, İlçe Jandarma Trafik ekipleri ve Sarıgöl Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri, öğrenci taşıyan 55 servisi Girne Caddesi'nde tek tek durdurarak kontrol etti
 • 14 Mart 2019 13:42 Sarıgöl'de Servis Araçlarına Geniş Kapsamlı Denetim Sarıgöl'de Servis Araçlarına Geniş Kapsamlı Denetim Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Karakuş, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği, İlçe Jandarma Trafik Ekipleri, Sarıgöl Şoförler Odası Başkanı İbrahim Bulanık ve Sarıgöl Belediye Zabıta Amirliği ekipleri aynı anda okul servis araçlarını denetledi
 • 14 Mart 2019 11:27 Bulanık'ta Bahar Temizliği Bulanık'ta Bahar Temizliği MUŞ (İHA) – Muş'un Bulanık Belediye Başkanlığı ekipleri tarafından başlatılan bahar temizliği devam ediyor.
 • 12 Mart 2019 21:02 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Malazgirt'te Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Malazgirt'te Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve beraberindeki heyeti Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emre Yalçın, Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Aslan Uzan, Cumhuriyet Başsavcısı Duran Turgut Borcaktepe, Cumhuriyet Savcısı Çağrı Kaya, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Samet Tonga ve İlçe Emniyet Müdürü İlker Eşki, AK Parti İlçe Başkanı Kenan Deniz ve AK Parti teşkilat üyeleri tarafından karşılandı
 • 12 Mart 2019 13:07 İstiklal Marşı'nın Kabulünün 98. Yılı Bulanık ve Malazgirt ilçelerinde İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla program düzenlendi.
 • 12 Mart 2019 13:02 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü MUŞ (İHA) – Muş'un Bulanık ilçesinde 12 Mart İstiklal Marşı'nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla program düzenlendi.
 • 12 Mart 2019 10:47 240 Bilim İnsanı İgü'de 240 Bilim İnsanı İgü'de Konferansın konusu hakkında da bilgiler veren Bayram şöyle konuştu: "Hesaplamalı Yöntemler, Adi ve Kısmi Diferensiyel Denklemler, Matematiksel Modelleme ve Optimizasyon, Biyo Matematik, Veri Analizi ve ilgili konular,  Halka ve Modül Teorisi, Grup Teorisi, Yarı grup Teorisi, Lineer Cebir, Cebirsel Birleştirici, Cebirsel Graf Teorisi, Homolojik Cebir, Cebirsel Topoloji, Bulanık Cebir, Şifreleme alanında dünyanın çeşitli yerlerinden gelen değerli katılımcılar alanlarında sunumlar yapıyor
 • 12 Mart 2019 09:15 İbiş'in Eskimeyen Dostları İbiş'in Eskimeyen Dostları" Bulanık'ta Sahnelendi Bulanık ilçesinde "İbiş'in Eskimeyen Dostları" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 11 Mart 2019 18:10 Bulanık'ta 'İbiş'in Eskimeyen Dostları' Adlı Oyun Sahnelendi Bulanık'ta 'İbiş'in Eskimeyen Dostları' Adlı Oyun Sahnelendi Muş'un Bulanık ilçesinde öğrencilere yönelik "İbiş'in Eskimeyen Dostları" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 08 Mart 2019 15:01 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Bulanık İlçe Jandarma Komutanlığında görevli Astsubay Kıdemli Çavuş Gülser Karakoç Önder de "Kadın bir toplumun etkili ve birleştirici bir unsurudur
 • 07 Mart 2019 17:30 Yerel Seçimlere Doğru Yerel Seçimlere Doğru Muş'un Bulanık ilçesinde AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı.
 • 07 Mart 2019 17:30 Kaymakam Yalçın'dan Regaip Kandili Mesajı Muş'ın Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emre Yalçın, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 07 Mart 2019 15:25 MHP İl Başkanı Serkan Tok'tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı Bulanık sireti çirkin suretine vurmuş kanlı ellere kadınlarımızı teslim edemeyiz, etmemeliyiz
 • 05 Mart 2019 18:31 Sulama Havuzuna Düşüp Ölen Küçük Vahit Efe Toprağa Verildi Sulama Havuzuna Düşüp Ölen Küçük Vahit Efe Toprağa Verildi AYDIN'ın Bozdoğan ilçesinde, komşularının bahçesindeki sulama havuzuna düşüp boğularak yaşamını yitiren 5 yaşındaki Vahit Efe Çine, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 04 Mart 2019 22:09 Aydın'da Sulama Havuzuna Düşen Çocuk Öldü Bulanık olması nedeniyle suyu tahliye ettiren baba, oğlunun cesedini havuzda buldu
 • 04 Mart 2019 20:04 Havuza Düşen 5 Yaşındaki Çocuk Boğuldu Havuza Düşen 5 Yaşındaki Çocuk Boğuldu AYDIN'ın Bozdoğan ilçesinde, iddiaya göre komşularının bahçesindeki sulama havuzuna düşen 5 yaşındaki Vahit Efe Çine boğularak yaşamını yitirdi.
 • 04 Mart 2019 09:52 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor Kesinleşen listelere göre Muş'ta siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiMuş merkez: Feyat Asya (Cumhur İttifakı)Bulanık: Selami Aral (Cumhur İttifakı) Hasköy: Hikmet KarayelKorkut: Sami PekbayMalazgirt: Cengiz Altın (Cumhur İttifakı) Varto: Mehmet Lütfi Turgut (Cumhur İttifakı) Cumhuriyet Halk PartisiMuş merkez : Tansu SaraçHasköy: Nedret PaçalKorkut: Atıf DemirtaşMalazgirt: Ahmet Kenan Türker Varto: Nazım AykalMilliyetçi Hareket PartisiHasköy: Cemal Orbay Korkut: Kasım AtamanİYİ PartiBulanık: Faruk Çebi (Millet İttifakı)Hasköy: Çetin ElçiHalkların Demokratik PartisiMuş merkez : Sırrı SakıkBulanık: Adnan TopçuHasköy: Ersin HergülKorkut: Maşallah ÇakırMalazgirt: Erdal ÇakarVarto: Ülkü BaytaşSaadet PartisiMuş merkez : Sadık AydınBulanık: Seyyid Abdulbaki Güven Hasköy: Güven BaykalKorkut: Mevlüt Furkan AltuntaşMalazgirt: Nihat TaşerBağımsız Türkiye PartisiMuş merkez : Fatih AslanBulanık: Serpil AydınHasköy: Abdullah SelçikKorkut: Selami GökalpDemokratik Sol Parti-Muş merkez : Müzeyyen OkurVatan PartisiMuş merkez : Cazım YıldızDemokrat PartiHasköy: Ersin MatpanBüyük Birlik PartisiHasköy: Vural Tokmak-Türkiye Komünist Partisi-Muş Merkez: Levent Gök-Bulanık: Merve Sıla GüngörenBağımsız adaylarMuş Merkez: Ali Ziver ÇakırMuş Merkez : Şerefettin YatcıBulanık: Hasan ÇelikVarto: Abdulbari HanVarto : Doğan DedeMalazgirt: Mehmet Kıvık
 • 02 Mart 2019 16:44 AK Parti Bulanık Belediye Başkan Adayı Değiştirildi AK Parti Bulanık Belediye Başkan Adayı Değiştirildi 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Bulanık Belediye Başkan Adayı Cahit Aral'ın adaylığı Yüksek Seçim Kurulu tarafından reddedilirken, yerine Selami Aral aday gösterildi.
 • 02 Mart 2019 13:16 Kaymakam Uzan'dan Köy Ziyareti Kaymakam Uzan'dan Köy Ziyareti Muş'un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, Oğlakkaya köyünü ziyaret etti.
 • 02 Mart 2019 10:21 Kaymakam Uzan Öğrencilerle Bir Araya Geldi Kaymakam Uzan Öğrencilerle Bir Araya Geldi Muş'un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, öğrencilerle bir araya geldi.
 • 01 Mart 2019 15:51 Göz Çevresi Estetiği İle Gençleşin ! Göz Çevresi Estetiği İle Gençleşin ! Plastik,Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Karaca Başaran konu ile ilgili bilgiler verdi.
 • 01 Mart 2019 11:54 Türk Eğitim Sen'den Bakanlığa Görevlendirme Takvimi Uyarısı Türk Eğitim Sen'den Bakanlığa Görevlendirme Takvimi Uyarısı Milli Eğitim Bakanlığının yayımladığı yönetici görevlendirme takvimi hakkında açıklamada bulunan Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, "Gelin eğitim çalışanlarının ümit ve heyecanını heder etmeyin" dedi.
 • 27 Şubat 2019 23:00 Sony ve Xiaomi, 5 Kameralı Nokia 9'da İmzası Bulunan Light ile İş Birliği Yapmaya Hazırlanıyor Sony ve Xiaomi, 5 Kameralı Nokia 9'da İmzası Bulunan Light ile İş Birliği Yapmaya Hazırlanıyor Sony ve Xiaomi, bir sonraki çoklu kameralı akıllı telefonları için Light ile iş birliği yaparak kamera anlamında diğer üreticilere göre fark yaratmak istiyor.
 • 27 Şubat 2019 20:37 HDP'nin Seçim Programı Netleşti! Buldan ve Temelli'nin Miting Yapacağı İlk Kentler Belli Oldu HDP'nin Seçim Programı Netleşti! Buldan ve Temelli'nin Miting Yapacağı İlk Kentler Belli Oldu 1 Mart Cuma günü Eş Genel Başkan Pervin Buldan'ın Cizre'de, Eş Genel Başkan Sezai Temelli'nin Kars'ta startını vereceği program şöyle: 1 Mart Cuma - Cizre (miting) Pervin Buldan 1 Mart Cuma - İdil (halk buluşması) Pervin Buldan 1 Mart Cuma - Kars (miting) Sezai Temelli1 Mart Cuma - Digor (halk buluşması) Sezai Temelli 2 Mart Cumartesi - Silopi (miting) Pervin Buldan 2 Mart Cumartesi - Şırnak (halk buluşması) Pervin Buldan 2 Mart Cumartesi - Göl - (halk buluşması) Sezai Temelli 2 Mart Cumartesi - Kağızman (halk buluşması) Sezai Temelli 3 Mart Pazar - Uludere (halk buluşması) Pervin Buldan 3 Mart Pazar - Beytüşebap (halk buluşması) Pervin Buldan 3 Mart Pazar - Iğdır (halk buluşması) Sezai Temelli 3 Mart Pazar - Tuzluca (halk buluşması) Sezai Temelli 4 Mart Pazartesi - Hakkari (miting) Pervin Buldan 4 Mart Pazartesi - Yüksekova (miting) Pervin Buldan 4 Mart Pazartesi - Doğubeyazıt (halk buluşması) Sezai Temelli 4 Mart Pazartesi - Diyadin (miting) Sezai Temelli 4 Mart Pazartesi - Taşlıçay (halk buluşması) Sezai Temelli 5 Mart Salı - Başkale (miting) Pervin Buldan5 Mart Salı - Gevaş (halk buluşması) Pervin Buldan 5 Mart Salı - Ağrı (halk buluşması) Sezai Temelli 5 Mart Salı - Tutak (halk buluşması) Sezai Temelli 5 Mart Salı - Patnos (miting) Sezai Temelli6 Mart Çarşamba - Erciş (miting) Pervin Buldan 6 Mart Çarşamba - İpekyolu(halk buluşması) Pervin Buldan6 Mart Çarşamba - Tatvan (miting)Sezai Temelli 6 Mart Çarşamba - Güroymak (miting) Sezai Temelli 6 Mart Çarşamba - Bitlis(halk buluşması) Sezai Temelli 7 Mart Perşembe - Bingöl (miting) Sezai Temelli 7 Mart Perşembe - Karlıova (halk buluşması) Sezai Temelli 9 Mart Cumartesi - Sarıcan (halk buluşması) Sezai temelli 9 Mart Cumartesi - Karakoçan(miting) Sezai temelli 10-12 Mart 2019 - Pervin Buldan Marmara İstanbul10 Mart Pazar - Suruç (halk buluşması) Sezai Temelli 10 Mart Pazar - Viranşehir (miting) Sezai Temelli 10 Mart Pazar - Siverek (halk buluşması) Sezai Temelli 11 Mart Pazartesi - Kızıltepe (miting) Sezai Temelli 11 Mart Pazartesi - Mardin (miting) Sezai Temelli12 Mart Salı - Hınıs (halk buluşması) Pervin Buldan 12 Mart Salı - Tekman (halk buluşması) Pervin Buldan 12 Mart Salı - Hasankeyf (halk buluşması) Sezai Temelli 12 Mart Salı - Gercüş (halk buluşması) Sezai Temelli 12 Mart Salı - Batman (miting) Sezai Temelli 13 Mart Salı - Karaçoban (halk buluşması) Pervin Buldan 13 Mart Salı - Karayazı (miting) Pervin Buldan14 Mart Perşembe - Cihanbeyli (halk buluşması) Sezai Temelli14 Mart Perşembe - Kulu (halk buluşması) Sezai Temelli14 Mart Perşembe - Mersin Akdeniz (miting) Pervin Buldan15 Mart Cuma - İzmir (içerik belirlenecek) Sezai Temelli 16 Mart Cumartesi - Kars (halk buluşması ya da miting) Pervin Buldan16 Mart Cumartesi - Kağızman (halk buluşması) Pervin Buldan 17 Mart Pazar - Ağrı (miting) Pervin Buldan 17 Mart Pazar - Doğubeyazıt (halk buluşması) Pervin Buldan 17 Mart Pazar - İstanbul (içerik belirlenecek) Sezai Temelli 18 Mart Pazartesi - Iğdır (miting) Pervin Buldan 18 Mart Pazartesi - Hoşhaber Halfeli (miting) Pervin Buldan 18 Mart Pazartesi - Nusaybin (halk buluşması) Sezai Temelli 18 Mart Pazartesi - Cizre (halk buluşması) Sezai Temelli 18 Mart Pazartesi - Şırnak (halk buluşması) Sezai Temelli19 Mart Salı - Muş (miting) Pervin Buldan 19 Mart Salı - Kozluk (halk buluşması) Sezai Temelli 19 Mart Salı - Kurtalan (halk buluşması) Sezai Temelli 19 Mart Salı - Siirt (miting) Sezai Temelli 20 Mart Çarşamba - Bitlis (miting) Pervin Buldan 21 Mart Perşembe - Diyarbakır (Nevruz mitingi) Pervin Buldan - Sezai Temelli22 Mart Cuma - İstanbul (Nevruz mitingi) Pervin Buldan - Sezai Temelli23 Mart Cumartesi - Van (Nevruz mitingi) Sezai Temelli 24 Mart Pazar - Akpazar (halk buluşması) Pervin Buldan24 Mart Pazar - Dersim (miting) Pervin Buldan24 Mart Pazar - Yüksekova (halk buluşması) Sezai Temelli 24 Mart Pazar - Hakkari (halk buluşması) Sezai Temelli 26 Mart Salı - Muş (halk buluşması) Sezai Temelli 26 Mart Salı - Bulanık (halk buluşması) Sezai Temelli 26 Mart Salı - Malazgirt (miting) Sezai Temelli
 • 27 Şubat 2019 12:02 Terör Örgütüne Adam Devşiren Yer Terör Örgütüne Adam Devşiren Yer" Aile Destek ve Eğitim Merkezi Oldu Muş'un Bulanık ilçesinde DBP'li belediye döneminde terör örgütünün amacı doğrultusunda kullanıldığı gerekçesiyle kapatılan "Eğitim Destek Evi"nin yerine kurulan Aile Destek ve Eğitim Merkezinde (ADEM), kadınlar meslek sahibi olma fırsatı yakalıyor.
 • 25 Şubat 2019 12:00 İnsanlığın Şimdiye Kadar Keşfettiği En Uzak Cisme Ait En Detaylı Fotoğraf İnsanlığın Şimdiye Kadar Keşfettiği En Uzak Cisme Ait En Detaylı Fotoğraf Ocak ayında görüntülenen Ultima Thule adlı gök cismine dair en net fotoğraflar paylaşıldı. Ultima Thule, bugüne kadar insanlığın erişmeyi başardığı en uzak gök cismi.
 • 22 Şubat 2019 09:54 Bulanık'ta 'Balık Ekmek' Etkinliği Bulanık'ta 'Balık Ekmek' Etkinliği MUŞ (İHA) – Muş'un Bulanık ilçesinde 'balık ekmek' etkinliği düzenlendi.
 • 21 Şubat 2019 17:30 Bir Kadının Korneası, Maksimum Parlaklıktaki Telefon Ekranına Bakmaktan Delindi Bir Kadının Korneası, Maksimum Parlaklıktaki Telefon Ekranına Bakmaktan Delindi Tayvan'da bir kadının gözünde bulunan kornea tabakası, iki yıldır maksimum parlaklıktaki akıllı telefon ekranına bakmaktan dolayı delindi.
 • 21 Şubat 2019 08:51 Dr. Şaban Kızıldağ: "Bu Kitap, Umudu ve İnsanı Besliyor" Uluslararası bir danışman, eğitimci, koç ve yazar olarak, bilgilerini ve tecrübelerini birçok özel kurum ve kamu kurumuyla paylaşan Dr. Şaban Kızıldağ ile Hayykitap Yayınları arasından çıkan, "Mazeret Yok" isimli kitabı hakkında konuştuk.
 • 19 Şubat 2019 22:07 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında Muş'ta, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adaylarının isimleri şöyle: Adalet ve Kalkınma Partisi Muş: Feyat Asya (Cumhur İttifakı)Varto: Mehmet Lütfi Turgut Hasköy: Hikmet Karayel Korkut: Sami Pekbay Bulanık: Cahit Aral Malazgirt: Cengiz AltınCumhuriyet Halk PartisiMuş: Tansu Saraç Varto: Nazim Aykal Hasköy: Nedret Paçal Korkut: Atif Demirtaş Bulanık: Yavuz Kızılkale Malazgirt: Ahmet Kenan TürkerHalkların Demokratik PartisiMuş: Sırrı Sakık Varto: Gıyasettin Aydemir Hasköy: Ersin Hergül Korkut: Maşallah Çakır Bulanık: Adnan Topçu Malazgirt: Erdal Çakar- İYİ Parti Muş: Erkan Çelikoğlu Hasköy: Çetin Elçin Bulanık: Faruk Çebi Saadet PartisiMuş: Sadık Aydın Hasköy: Güven Baykal Bulanık: Cemil Bostancı Korkut: Rıdvan Boz Malazgirt: Nihat Taşer Varto: Mehmet Hadi Ercan- Demokrat Parti Hasköy : Ersin Matpan
 • 18 Şubat 2019 16:40 Bulanık'ta Dar Gelirli Ailelere Ziyaret Bulanık'ta Dar Gelirli Ailelere Ziyaret Muş'un Bulanık Kaymakamı Hacı Arslan Uzan'ın eşi Meryem Uzan, Rüstemgedik beldesinde ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2019 15:33 Kaymakam Uzan'ın Eşinden Dar Gelirli Ailelere Ziyaret Kaymakam Uzan'ın Eşinden Dar Gelirli Ailelere Ziyaret MUŞ (İHA) – Muş'un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Hacı Arslan Uzan'ın eşi Meryem Uzan, dar gelirli aileleri ziyaret etti.
 • 16 Şubat 2019 18:04 Özhaseki: Projeleri Sormak Zorundayım AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, seçim propagandalarının proje bazlı gitmediğini söyleyerek, "Şahsı ile ilgilenmem kimsenin.
 • 16 Şubat 2019 17:48 Özhaseki: Projeleri Sormak Zorundayım AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, seçim propagandalarının proje bazlı gitmediğini söyleyerek, "Şahsı ile ilgilenmem kimsenin.
 • 16 Şubat 2019 15:23 Özhaseki: Projeleri Sormak Zorundayım Özhaseki: Projeleri Sormak Zorundayım AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, seçim propagandalarının proje bazlı gitmediğini söyleyerek, "Şahsı ile ilgilenmem kimsenin.
 • 16 Şubat 2019 11:56 Apple, Yeni Reklam Filminde, Bokeh Efektinin Arkadaşlıkları Bozabileceğini Gösterdi (Video) Apple, Yeni Reklam Filminde, Bokeh Efektinin Arkadaşlıkları Bozabileceğini Gösterdi (Video) Son yıllarda donanımsal olarak oldukça yol kateden Apple, yeni yayınladığı reklamında Bokeh Efekti'nin bir arkadaşlığı nasıl bozabileceğini esprili bir şekilde gösterdi.
 • 15 Şubat 2019 15:47 Besicilerin Hayatı 12 Ay Naylon Çadırda Geçiyor Besicilerin Hayatı 12 Ay Naylon Çadırda Geçiyor Ot ve samanımız olmadığı için Bulanık, Malazgirt ve Muş merkezden getiriyoruz
 • 15 Şubat 2019 11:35 Besicilerin Hayatı 12 Ay Naylon Çadırda Geçiyor Ot ve samanımız olmadığı için Bulanık, Malazgirt ve Muş merkezden getiriyoruz
 • 13 Şubat 2019 14:22 Bulanık'ta İşverenlere İstihdam Teşvikleri Anlatıldı Bulanık'ta İşverenlere İstihdam Teşvikleri Anlatıldı Muş Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğünce (İŞKUR) istihdam teşviklerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
 • 13 Şubat 2019 13:30 Bulanık'ta İşverenlere 'İstihdam Teşvikleri' Anlatıldı Bulanık'ta İşverenlere 'İstihdam Teşvikleri' Anlatıldı Yasal mevzuatın ve uygulama esaslarının anlatıldığı Bulanık Belediyesindeki toplantıya; İş-Kur İl Müdürü Mehmet Emin Taylan, İş ve Meslek Danışmanı Deniz Bostancı, Sedat Tok, Ziraat Odası Başkanı Nevzat Taşdemir, Şoförler Odası Başkanı Bahattin Taşkıran, muhasebeciler, sanayi esnafı ve vatandaşlar katıldı
 • 12 Şubat 2019 17:03 Göz Çevresi Estetiği İle Gençleşin! Göz Çevresi Estetiği İle Gençleşin! Göz kapağı cerrahisi ile kusursuz bakışlara sahip olmak mümkün. Plastik,Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Karaca Başaran konu ile ilgili bilgiler verdi.
 • 11 Şubat 2019 23:15 21: 9 Ekranlı Sony Xperia Xa3'ün Tasarımını Gözler Önüne Seren Bir Video Yayınlandı Sony'nin yeni akıllı telefonunun uzun olduğuna dair söylentiler, ortaya çıkan video ile doğrulandı.