Çankırı'da Kaçakçılık ve Uyuşturucu Operasyonunda 7 Kişi Yakalandı - Son Dakika
Güncel

Çankırı'da Kaçakçılık ve Uyuşturucu Operasyonunda 7 Kişi Yakalandı

Çankırı\'da Kaçakçılık ve Uyuşturucu Operasyonunda 7 Kişi Yakalandı

Çankırı'da İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen kaçakçılık ve narkotik operasyonunda 2 tüfek, 1 tabanca, 1 şarjör, 3 bıçak, 0,86 gram sentetik uyuşturucu madde ve 5 sentetik hap ele geçirildi. Operasyon sonucunda 7 şüpheli gözaltına alındı. Ayrıca 19-25 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen faaliyetlerde 17 aranan kişi yakalandı, 533 araç sürücüsüne 1 milyon 406 bin 458 lira para cezası uygulandı ve 75 araç trafikten men edildi.

28.02.2024 14:03  Güncelleme: 14:30
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Çankırı'da düzenlenen kaçakçılık ve uyuşturucu operasyonunda 7 kişi yakalandı.

İl Emniyet Müdürlüğünce şüpheli şahıslara yönelik kaçakçılık ve narkotik operasyonu düzenlendi.

Belirlenen adreslere düzenlenen operasyonda 2 tüfek, 1 tabanca,1 şarjör, 3 bıçak, 0,86 gram sentetik uyuşturucu madde ve 5 sentetik hap ele geçirildi, 7 şüpheli gözaltına alındı.

Ayrıca 19-25 Şubat'ta gerçekleştirilen faaliyet ve operasyonlarda çeşitli suçlardan aranan 17 kişi yakalandı, 533 araç sürücüsüne 1 milyon 406 bin 458 lira para cezası uygulandı, 75 araç trafikten men edildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çankırı'da Kaçakçılık ve Uyuşturucu Operasyonunda 7 Kişi Yakalandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
  09:50 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla gerçekleştirilen atama ve görevden almalara ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

 • Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri 40. yılını kutladı
  09:48 Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri 40. yılını kutladı

  Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri, 40. yılını hizmet binasında düzenlenen etkinliklerle kutladı. Ünlü ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin'in konuk olduğu etkinlikte, Ekonomide Güncel Gelişmeler konulu söyleşi düzenlendi. GAİB ailesi, kırkıncı yıl pastasını keserek hatıra fotoğrafı çektirdi. Birlik, 17 bini aşkın üyesiyle 190'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

 • Kurbanlık telaşı erken başladı Denizli'de
  09:48 Kurbanlık telaşı erken başladı Denizli'de

  Kurban Bayramı yaklaşırken, Denizli'de vatandaşlar hayvan yetiştiricilerini ziyaret etmeye başladı. Üreticiler, ekonomik sıkıntılar ve yüksek maliyetlerle karşı karşıya olduklarını dile getiriyor.

 • AK Parti Karabük milletvekilleri Karabük Belediye Başkanı'nı ziyaret etti
  09:48 AK Parti Karabük milletvekilleri Karabük Belediye Başkanı'nı ziyaret etti

  AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Durmuş Ali Keskinkılıç, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya'yı ziyaret etti. Ziyarette, milletvekilleri ve AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, Çetinkaya'ya yeni görevinde başarılar diledi. Karabük Belediye Başkanı Çetinkaya da ziyaretten memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti. Ziyarette, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve eski AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ceylan da bulundu.

 • Kayseri'deki operasyonda lav silahı ele geçirildi
  09:46 Kayseri'deki operasyonda lav silahı ele geçirildi

  Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda lav silahı ve el bombası dahil olmak üzere 455 adet suç unsuru ele geçirildi. Operasyon sonucunda 1 kişi gözaltına alındı. Operasyonda ayrıca ruhsatsız silahlar, fişekler, tarihi eser niteliği taşıyan objeler ve iletişim cihazları da ele geçirildi. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için suç organizasyonlarına karşı mücadelesini sürdürdüğünü açıkladı.

 • Yüksekova'da sürü halindeki yılanlar adeta Brezilya'nın 'Yılan Adası'nı andırıyor
  09:42 Yüksekova'da sürü halindeki yılanlar adeta Brezilya'nın 'Yılan Adası'nı andırıyor

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesine 30 kilometre uzaklıkta bulunan 'Yılan Pınarı' bölgesinde sürü halinde güneşlenen yılanlar, Brezilya'nın Yılan Adası'nı andırıyor. Yılanların sürü halinde görünmesi, görenleri hem korkutuyor hem de şaşırtıyor. Yüksekova Ziraat Odası Başkanı Perviz Geçirgen, yılanlara zarar verilmemesi çağrısında bulunuyor.

 • Afyonkarahisar Belediyesi Sığınmacıların Kaçak İşyerlerini Kapattı
  09:42 Afyonkarahisar Belediyesi Sığınmacıların Kaçak İşyerlerini Kapattı

  Afyonkarahisar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, iş yeri açma ve çalışma ruhsatı bulunmadığı halde faaliyet gösteren sığınmacılara ait işyerlerini denetledi ve kapatma kararı aldı.


Advertisement