CHP'li Akar: Kaçak Sarayı Hırsızlık Müzesine Dönüştüreceğiz - Son Dakika
Güncel

CHP'li Akar: Kaçak Sarayı Hırsızlık Müzesine Dönüştüreceğiz

CHP\'li Akar: Kaçak Sarayı Hırsızlık Müzesine Dönüştüreceğiz

Chp Kocaeli İl teşkilatı'nın Kandıra İlçesi'nde düzenlediği, mevcut ve eski milletvekilleri ile tüm adayların tam kadro katıldığ mitingde konuşan CHP Milletvekili ve 2'nci sıra adayı Haydar Akar, "8 Haziran günü o kaçak sarayın önüne dikileceğiz.

03.06.2015 12:38

Chp Kocaeli İl teşkilatı'nın Kandıra İlçesi'nde düzenlediği, mevcut ve eski milletvekilleri ile tüm adayların tam kadro katıldığ mitingde konuşan CHP Milletvekili ve 2'nci sıra adayı Haydar Akar, "8 Haziran günü o kaçak sarayın önüne dikileceğiz. O kaçak sarayı satmayacağız. Hırsızlık müzesine dönüştüreceğiz" dedi.

Kandıra Meydanı'nda düzenlenen mitinge, bu dönem aday gösterilmeyen milletvekili Hurşit Güneş, mevcut milletvekili ve adayı Haydar Akar, milletvekili adayları Fatma Kaplan Hürriyeti, Tahsin Tarhan, Turan Dumlu, Cuma Karavar, Tamer Solakoğlu, Ayhan Mutlu, Asude Fırat Özkan, Rasim Meriç, Kemal Nişancı, Sabriye Gülşah Şahin, eski milletvekilleri Sefa Sirmen ve Hikmet Erenkaya, eski il başkanlarından Ferhan Şensoy ve Nejat Çakır, İl Başkanı Cihat Altunyuva, İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Yolcubal, İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan, Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkan vekili Hüseyin Yılmaz, Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, Başiskele İlçe Başkanı İrfan Keskin, Kandıra İlçe Başkanı Recep Şenol katıldı.

CHP Milletvekili Hurşit Güneş burada yaptığı konuşmada, "Pazar günü ülkemizin başına sirayet etmiş bir illetten kurtulacağız. Cenab-ı Hak kötü bir insanının canını almadan önce aklını alırmış ona cinnet geçirtirmiş. O cinnet geçiren insanı televizyonlardan görüyoruz. Bir dönem bitti, kötü bir dönem bitti. Benim içinse şerefli bir dönem bitti." dedi. Eski milletvekili Sefa Sirmen de, "Hiçbir uçak havada kalmaz. Yüksekte uçanların da aşağı inme zamanı geldi. İnşallah 7 Haziran'da CHP iktidara gelecek ve ülkemizi daha iyi yerlere taşıyacaktır" dedi.

CHP Milletvekili ve 2'nci sıra adayı Haydar Akar ise, "CHP bu seçimi eskiden olduğu gibi sadece seçim broşürleriyle hazırlanmadı. Masaya oturarak nasıl bir Türkiye'de yaşandığını ve nasıl olması gerektiğini tartışarak yola çıktık. Bunlardan biri emeklililerimizdi. Onların sorunlarına çözüm üreterek seçim bildirgemize koyduk. Engellilerimizle, taşeronlarımızla, işçilerimizle, çiftçilerimizle, polis memurlarımızla bir araya geldik. Onların sorunlarını onlardan dinleyerek birlikte çözüm ürettik. 700 bin liralık kol saati takanlara, ayakkabı kutularında para saklayana, yetim hakkını sıfırlayanlara 'hırsız' demekten vazgeçmeyeceğiz. 8 Haziran günü o kaçak sarayın önüne dikileceğiz. O kaçak sarayı satmayacağız. ODTÜ'ye vereceğiz. Hırsızlık müzesine dönüştüreceğiz" diye konuştu. - Kocaeli

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel CHP'li Akar: Kaçak Sarayı Hırsızlık Müzesine Dönüştüreceğiz - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement