Divan Otel'deki Taziye Kabulleri Sona Erdi - Son Dakika
Güncel

Divan Otel'deki Taziye Kabulleri Sona Erdi

Görüntü Dökümü : Taziye ziyaretlerinden detaylar Koç için mevlit okutuldu Vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Koç için Divan Otel'de mevlit okundu Vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için mevlit okutuldu.

28.01.2016 20:29

Görüntü Dökümü :

Taziye ziyaretlerinden detaylar

Koç için mevlit okutuldu

Vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Koç için Divan Otel'de mevlit okundu

Vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için mevlit okutuldu.

Mustafa Koç'un eşi Caroline Koç, kızları Aylin ve Esra Koç, babası Rahmi Koç, annesi Çiğdem Simavi, kardeşleri Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ömer Koç ile Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç ve eşi Nevbahar Koç, Divan Otel'de taziyeleri kabul etti.

İş, siyaset, sanat ve spor dünyasından pek çok isim, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç'a ve aileye, başsağlığı dileklerini iletti.

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan, Boyner Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi Cem Boyner, eski Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Faruk Süren, sanatçı Türkan Şoray ve eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna aileye taziye ziyaretinde bulunanlar arasında yer aldı.

Ailenin desteklediği engelli çocuklardan ihtiyaç sahibi ailelere kadar geniş bir kitle taziye için Divan Otel'e geldi. Zaman zaman kapıda sıra oluşturularak kabul edilen ziyaretçiler, aileye başsağlığı dileklerini iletti.

Öte yandan, Koç ailesi tarafından, Mustafa Koç için mevlit okutuldu.

Bu arada, Divan Otel'deki taziye kabullerinin sona erdiği bildirildi.

Divan Otel\'deki Taziye Kabulleri Sona Erdi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Divan Otel'deki Taziye Kabulleri Sona Erdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement