Eski Milletvekilinin Eşi Denizde Ölü Bulundu - Son Dakika
Güncel

Eski Milletvekilinin Eşi Denizde Ölü Bulundu

Eski Milletvekilinin Eşi Denizde Ölü Bulundu

Aydın'ın Didim İlçesi'nde tatil yapan eski milletvekilinin eşi denizde ölü bulundu.

07.07.2013 19:27  Güncelleme: 08:11
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Ankara'da TOPRAĞA VERİLECEK

Aydın'ın Didim İlçesi'ndeki Parlamenterler Sitesi'nde tatil yapan ve kalp krizi geçirip denize düştükten sonra boğularak öldüğü belirlenen eski milletvekili Kenan Nuri Nehrozoğlu'nun eşi 72 yaşındaki Sevim Nehrozoğlu'nun yarın öğlen Ankara'da Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verileceği belirtildi.

Eski milletvekili Kenan Nuri Nehrozoğlu taziyeleri kabul ederken, İzmir Eski Valisi ve Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Genel Sekreterlik görevlerini yürüten Kemal Nehrozoğlu da ağabeyini yalnız bırakmadı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eski Milletvekilinin Eşi Denizde Ölü Bulundu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Ankara'da Tulu Kitap tarafından yayımlanan çocuk edebiyatı dergisi 'Kuşluk' tanıtıldı
  17:04 Ankara'da Tulu Kitap tarafından yayımlanan çocuk edebiyatı dergisi 'Kuşluk' tanıtıldı

  Ankara'da Tulu Kitap tarafından yayımlanan çocuk edebiyatı dergisi 'Kuşluk'un tanıtımı Gölbaşı Vilayetler Evi'nde yapıldı. Tanıtım programına Tulu Kitap Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalkan, Genel Yayın Yönetmeni Enes Celep, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğrenciler ve davetliler katıldı. Derginin ilk sayısı mart ayında piyasaya çıktı. Dergi, 2024 yılında elde edilecek abonelik gelirlerinin tamamını Gazze'ye bağışlayacak.

 • Konya Beyşehir'de çıkan yangın itfaiye tarafından söndürüldü
  17:04 Konya Beyşehir'de çıkan yangın itfaiye tarafından söndürüldü

  Konya'nın Beyşehir ilçesinde bulunan bir apartman dairesinde çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı. Yangının nedeni, yapılan incelemede yıldırım düşmesi olarak belirlendi.

 • Van'ın Bahçesaray ilçesinde besiciler hayvanlarını otlatmaya başladı
  17:03 Van'ın Bahçesaray ilçesinde besiciler hayvanlarını otlatmaya başladı

  Bahçesaray ilçesinde çetin geçen kış boyunca ahırlarda beslenen küçükbaş hayvanlar, havanın ısınmasıyla birlikte meralara çıkarıldı. Besiciler, doğanın canlanmasıyla yeşeren meralara götürdükleri hayvanlarını gün boyunca otlattıktan sonra tekrar ahırlara getiriyor. Uzun süre sonra hayvanlarını otlaklara çıkarmanın ve yem masraflarından kurtulmanın sevincini yaşayan besiciler, bu durumdan memnuniyet duyuyor.

 • Gemlik Belediye Başkanı Deviren: 'Sorumlular cezalandırılacak'
  17:00 Gemlik Belediye Başkanı Deviren: 'Sorumlular cezalandırılacak'

  Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Yenimahalle'de istinat duvarının çökmesi sonucu meydana gelen olayla ilgili açıklama yaparak, sorumluların cezalandırılacağını belirtti.

 • İzmir'de Türk Silahlı Kuvvetleri Sergisi Açıldı
  16:59 İzmir'de Türk Silahlı Kuvvetleri Sergisi Açıldı

  İzmir'de, Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen '1923'den Günümüze Türk Silahlı Kuvvetleri Sergisi'nde, Mehmetçik'in Cumhuriyet'in ilk yıllarından bugüne kadarki 114 fotoğrafı sergilendi. Sergiyi gezen vatandaşlar, fotoğrafları inceleyerek gurur duyduklarını ifade etti. Sergi, 22 Nisan Pazartesi gününe kadar ziyaret edilebilecek.

 • Siirt'te uyuşturucu operasyonu: 1 şüpheli tutuklandı
  16:59 Siirt'te uyuşturucu operasyonu: 1 şüpheli tutuklandı

  Siirt'in Baykan ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, 266 gram metamfetamin ve 270 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Operasyonda yakalanan 1 şüpheli tutuklandı.

 • Kayseri Serbest Bölge'de Yapılan Projeler Firmalara Sunuldu
  16:58 Kayseri Serbest Bölge'de Yapılan Projeler Firmalara Sunuldu

  Kayseri Serbest Bölge Yönetim Kurulu Başkanı ve Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Serbest Bölge'de hayata geçirilen projeler hakkında bölgede faaliyet gösteren firmalara sunum yaptı. Palancıoğlu, Serbest Bölge'nin daha cazip hale gelmesi için yatırımlara devam edeceklerini, doğalgaz, yağmur suyu hattı, içme suyu hattı, kanalizasyon, atık su arıtma tesisinin büyümesi gibi çalışmaları yürüttüklerini belirtti. Serbest Bölge'nin tüm yollarını açtıklarını, kilitli parke yol yapımının devam ettiğini ve birçok bitmiş veya üretime geçmek üzere olan firmanın bulunduğunu ifade etti. Ayrıca, yeşil serbest bölge olma hedeflerine de değinen Palancıoğlu, Kayseri Ticaret ve Sanayi odalarının başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine ve sanayicilere teşekkür etti.

 • İsrail'in Gazze'ye saldırıları Eskişehir'de protesto edildi
  16:57 İsrail'in Gazze'ye saldırıları Eskişehir'de protesto edildi

  Eskişehir İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Derneğince İsrail'in Gazze'ye saldırılarına tepki amacıyla yürüyüş ve basın açıklaması yapıldı.

 • Van'ın İpekyolu Belediyesi'nin kayyum döneminden kalan borçları açıklandı
  16:57 Van'ın İpekyolu Belediyesi'nin kayyum döneminden kalan borçları açıklandı

  Van'ın İpekyolu Belediyesi'nin kayyum yönetiminden kalan borçlarının 1 milyar 123 milyon 645 bin 200 lira 31 kuruş olduğu açıklandı.

 • Salihli Belediyesi'nin 108 Milyon TL Borcu Var
  16:57 Salihli Belediyesi'nin 108 Milyon TL Borcu Var

  Manisa'nın Salihli ilçesi Belediye Başkanı Mazlum Nurlu, belediyenin 108 milyon TL borcu olduğunu belirterek, borçla ilgili incelemelerin devam ettiğini ve usulsüzlüklerin ortaya çıkarılacağını söyledi.


Advertisement