Eskişehirspor Basın Sözcüsü Şahbaz Kasımpaşa'yı Yenerek Çıkışımızı Devam Ettireceğiz - Son Dakika
Güncel

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Şahbaz Kasımpaşa'yı Yenerek Çıkışımızı Devam Ettireceğiz

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Şahbaz Kasımpaşa\'yı Yenerek Çıkışımızı Devam Ettireceğiz

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, Trabzonspor galibiyeti ile takımın moralinin üst seviyede olduğunu belirterek, Kasımpaşa'yı da yenerek çıkışı devam ettirmek istediklerini söyledi.

28.11.2012 20:29

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, Trabzonspor galibiyeti ile takımın moralinin üst seviyede olduğunu belirterek, Kasımpaşa'yı da yenerek çıkışı devam ettirmek istediklerini söyledi.

Atatürk Stadyumu'nda düzenlediği basın toplantısında konuşan Erdal Şahbaz, Eskişehirspor'un hem Süper Lig, hem Türkiye Kupası, hem de Avrupa'da mücadele edebilecek kapasitede bir takım olduğunu söyledi. Bu hafta kendi sahalarında oynayacakları Kasımpaşa maçından da galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini kaydeden Şahbaz, şöyle konuştu

Eskişehirspor, son oynadığı Trabzonspor maçıyla çıkışını ve iddiasını sürdürmeye devam ediyor. Takım olma yolunda oyuncularımızın performanslarını artırmaları bizleri daha da mutlu ediyor. Biz yönetim kurulu olarak, skorun lehimize olmasının yanında kalıcı bir Eskişehirspor hedefliyoruz. Trabzonspor maçında çok iyi bir oyun sergiledik. Futbolcularımızı ve teknik ekibimizi tekrar kutluyoruz. Bu hafta önemli bir seriye başlıyoruz. Takım olmanın önemini bu haftadan sonra daha iyi anlayacağız. Çünkü Süper Lig'de mücadele ederken şimdi ikinci bir kulvar olan Ziraat Türkiye Kupası başlıyor. Biz hedefleri olan bir takımız. Belki hedeflerimizi tutturduğumuzda Avrupa kulvarı da açılacak. Eskişehirspor 3 kulvarda da mücadele edecek bir takım olmalıdır. Biz böyle bir takımız. Üç kulvarda da mücadele edecek yapıyı korumak gerekiyor. Bu hafta bu açıdan çok önemli. Polatlı Bugsaşspor maçı için tüm hazırlıklarımız tamam. Türkiye Kupası'nda da iddialıyız. O yüzden bu maç bizim için çok önemli. Tek üzücü taraf taraftarımızın maça alınmayacak olması. Lig açısından baktığımız zaman Kasımpaşa'yı da yenerek çıkışımızı devam ettireceğiz. Kendi evimizdeyiz ve moralimiz çok yüksek. Aslında Kasımpaşa maçıyla birlikte üçlü bir seri de başlıyor. Kasımpaşa maçının ardından Beşiktaş deplasmanına gideceğiz ve ardından Bursaspor'u evimizde ağırlayacağız. Bu üçlü seriyi iyi götürürsek hedeflerimize ulaşmamız çok kolay olur. Kasımpaşa maçında taraftarlarımıza büyük görev düşüyor. Taraftarın Eskişehirspor'la bir küskünlüğü zaten olamaz. Eskişehirspor futbolcusu, teknik ekibi ve yönetimi ile Kasımpaşa maçına hazır. Taraftar da hem nicelik hem de nitelik anlamında hazır olursa Kasımpaşa maçını alarak serimizi devam ettiririz.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eskişehirspor Basın Sözcüsü Şahbaz Kasımpaşa'yı Yenerek Çıkışımızı Devam Ettireceğiz - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement