Gazişehir Gaziantep'te Hedef; Spor Toto Süper Lig - Son Dakika
Güncel

Gazişehir Gaziantep'te Hedef; Spor Toto Süper Lig

Gazişehir Gaziantep'te hedef; Spor Toto Süper LigMustafa KANLIGAZİANTEP,(DHA)Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Süper Lig'e çıkmak için emin adımlarla ilerledikleri belirterek, Biz ilk ikiyi hedeflediğimiz için maç kaybetme şansımız yok dedi.

06.02.2018 14:52

Gazişehir Gaziantep'te hedef; Spor Toto Süper Lig

Mustafa KANLIGAZİANTEP,(DHA)

Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Süper Lig'e çıkmak için emin adımlarla ilerledikleri belirterek, Biz ilk ikiyi hedeflediğimiz için maç kaybetme şansımız yok dedi.

Erkan Sözeri, takımın Futbol Şube Sorumlusu Erhan Özmen ve kulüp yöneticileriyle birlikte Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi.

Ligi ilk iki sırada tamamlayıp Süper Lig'e çıkmayı hedeflediklerini ifade eden Sözeri, Gazişehir Gaziantep olarak hedefimiz belli. Hedefe giden yolda emin adımlarla yürüyoruz. Takım olarak şu anda kayıpsız olarak devam ediyoruz. Sistemimize baktığımız zaman da gelişerek devam eden bir oyunumuz var. Oyuncularımızın takım içerisinde etki alanları ve pozisyon alanlarında gayet iyi, çok isteyen, arzulayan ve bu takımın bir parçası olmayı kendine ilke eden bir oyuncu grubumuz var. Bunu da kaybetmemek için çok çalışmaya devam ediyoruz. İlk ikiyi hedeflediğimiz için maç kaybetme şansımız yok. Kayıpsız gitmenin planlarını yapıyoruz. Ligin en az gol yiyen takımıyız. Bu oyun anlayışımızı sahaya yansıttığımız zaman daha iyiye gideceğiz açıklamasını yaptı.

Gaziantep'te hafta sonları maçların şenlik ve karnaval şeklinde olması gerektiğini ifade eden takımın futbol şube sorumlusu Erhan Özmen ise, Gaziantep büyük bir kent. Gaziantep ekonomik anlamda Türkiye'nin gözbebeği olan şehirlerimizden birisi, bu kadar zorluğa rağmen ekonomik bir destan yazıyor. Bunu sporda da yaparak Gazişehir'i Spor Toto Süper Lig'e taşıyarak maçları karnaval ve şenlik içerisinde yapmalıyız. Kente gelecek olan büyük takımlarında getireceği ekonomik katkıları Gaziantep hak ediyor diye konuştu.

Gazişehir Gaziantep\'te Hedef; Spor Toto Süper Lig
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Gazişehir Gaziantep'te Hedef; Spor Toto Süper Lig - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement