Ing Bank'lıların Eğitimleri Hem 'Web'de Hem 'Cep'te - Son Dakika
Güncel

Ing Bank'lıların Eğitimleri Hem 'Web'de Hem 'Cep'te

Ing Bank\'lıların Eğitimleri Hem \'Web\'de Hem \'Cep\'te

İnovasyon odaklı bankacılık stratejisi doğrultusunda müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetleri web ve mobil platformlara taşıyan ING Bank, bu kez de ING Bank çalışanlarının hayatını kolaylaştıracak bir çözüm sunuyor.

26.08.2015 13:48  Güncelleme: 13:49

ING Bank, Türk Bankacılık sektöründe ve ING ülkeleri arasında bir ilke imza atarak, mobil yazılımını çalışanların ihtiyaçları doğrultusunda tamamen kendisinin oluşturduğu "ING Akademi Eğitim ve Gelişim Platformu" ve "ING Akademi Mobil" uygulamalarıyla çalışanlarının her zaman her yerde, kolay ve zahmetsizce eğitime ulaşmalarını sağlıyor.

Yeni mobil eğitim uygulaması, ING Bank'ın İleriyi Düşün stratejisine paralel olarak çalışanların hep bir adım önde olmalarını mümkün kılmak amacıyla geliştirildi. "ING Akademi Eğitim ve Gelişim Platformu" ve "ING Akademi Mobil" uygulamaları çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemenin yanı sıra, hobilerini ve liderlik özelliklerini de geliştirebilecekleri bir platform niteliğinde.

ING Bank Liderlik Yetenek ve Organizasyonel Gelişim Grup Müdürü Fatih Çına, dijitalleşen ING Akademi ile ilgili olarak, çalışanların talep ve ihtiyaçları doğrultusunda eğitim ve gelişim dünyasının geleceğini şekillendirdiklerini belirterek şunları söyledi: "ING Akademi olarak hayatımızın merkezine iç müşterilerimizi, çalışma tarzımızın merkezine de teknoloji ve inovasyonu yerleştirdik. Bu iki faktör bir araya gelince ortaya devamlı müşteri ile temas halinde, aklında hep müşterisini bir adım ileri taşıyacak değer önermesini geliştiren bir takım çıkıyor. Bu takım ING Bank çalışanlarının yalnızca bugünkü ihtiyaçlarını değil, gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlarını da anlayıp, teknoloji ve inovasyon odağıyla çözümler üretiyor. 'ING Akademi Eğitim ve Gelişim Platformu ve ING Akademi Mobil' uygulaması bu çerçevede çok önemli bir işlev üstlenecek."

ING Akademi Eğitim ve Gelişim Platformu ve ING Akademi Mobil uygulaması ile ING Bank çalışanları artık e-eğitim, video ve eğitim dokümanlarına bilgisayar ve akıllı telefonlar üzerinden internet erişimi olan her yerden saniyeler içerisinde ulaşabilecekler. Hazırlanan eğitim filmlerine, ürün ve kişisel gelişim videolarına erişebilecekler. Ayrıca 300'den fazla teknik bankacılık ve kişisel gelişim e-eğitim içeriğine istedikleri zaman ve mekanda ulaşarak diledikleri eğitimleri alabilecekler.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ing Bank'lıların Eğitimleri Hem 'Web'de Hem 'Cep'te - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement