Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor - Son Dakika
Güncel

Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor

Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor

İzmir-Aydın Otoyolu, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu, Mudurnu-Bolu yolunda yapılan çalışmalar nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. Aksaray-Ortaköy yolunda ise yapım çalışmaları devam ediyor. Taşova-Erbaa-Niksar yolunda ve Bingöl-Karlıova yolunda da ulaşım kontrollü sağlanıyor. İyidere-Rize-Çayeli yolunda ise Çayeli Tüneli'nde bakım ve onarım çalışması yapılıyor.

05.03.2024 08:23  Güncelleme: 08:25
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, İzmir- Aydın Otoyolu'nun 43-46. kilometrelerinde Belevi Kavşağı mevkisindeki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle İzmir-Aydın istikametinde sol ve orta şeritler trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer şeritlerden sürdürülüyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun Balıkesir Kuzey-Balıkesir Batı kavşakları 22-23. kilometrelerinde bakım ve onarım çalışması sebebiyle İstanbul istikametinde emniyet şeridi trafiğe kapatılarak, ulaşım 3 şeritten devam ediyor.

Mudurnu- Bolu yolunun 46-48. kilometrelerinde köprü yapım çalışmaları dolayısıyla her iki yönde ulaşım servis yolundan iki yönlü ve kontrollü gerçekleştiriliyor.

Kayseri- Pınarbaşı yolunun 72-74. kilometrelerindeki (Bahçecik mevkisi) heyelan nedeniyle Pınarbaşı istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Kayseri istikametinden iki yönlü ve kontrollü sağlanıyor.

Çanakkale-Ezine-Ayvacık yolunun 34-35. kilometrelerinde kavşak düzenleme çalışması sebebiyle Çanakkale- Lapseki istikametinde şerit daraltması yapılarak, ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Aksaray- Ortaköy yolunun 9-11. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Muğla- Denizli yolunun 10-13. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Taşova-Erbaa-Niksar yolunun 51-52, Bingöl- Karlıova yolunun 25-28. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sağlanıyor.

İyidere-Rize- Çayeli yolunun 43. kilometresinde Çayeli Tüneli'nin Çayeli-Rize yönündeki tüpünde elektrik, elektronik sistemleri bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriliyor. Bu nedenle saat 18.00'e kadar tünel trafiğe kapatılarak, sürücüler servis yoluna yönlendirilecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement