Son dakika Pınarbaşı haberleri, Pınarbaşı son dakika, son dakika Pınarbaşı

Son Dakika Pınarbaşı Haberleri

 • Kara Yollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
  08:29 Kara Yollarında Yapım ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor

  Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Ankara-Kırıkkale, Konya-Antalya, Didim ayrımı-Milas, İzmit-Kandıra, Bandırma-Biga, Kayseri-Pınarbaşı, Tokat-Niksar, Osmaniye-Gaziantep, Siverek-Adıyaman ve Beşikdüzü-Trabzon yollarında yapılan çalışmalar nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

 • Kara yollarında bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor
  26 Şub Kara yollarında bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor

  Kara yollarında yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle birçok kesimde yavaş gidilmesi ve trafik işaretlerine uyulması gerekmektedir. Özellikle Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun Bursa Batı-Karacabey kavşakları, İzmir-Çeşme Otoyolu'nun Çeşme istikameti, Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun Yeşilovacık T-1 Tüneli girişi, Kayseri-Pınarbaşı yolunun Bahçecik mevkisi, Elazığ-Malatya yolunun 26-27. kilometreleri, Siverek-Adıyaman yolunun 6-7. kilometreleri, Artvin-Erzurum yolunun 0-20. kilometreleri, Çanakkale-Çan yolunun 15-18. kilometreleri, Zonguldak-Devrek yolunun 4-5. kilometreleri ve Iğdır-Aralık-Dilucu yolunun 78-83. kilometrelerinde dikkatli olunması gerekmektedir.

 • Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor
  24 Şub Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor

  Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. TEM Otoyolu'nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerde genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle şerit daraltması yapılıyor. Seben Ayrımı-Nallıhan-Beypazarı yolunda Çayırhan Tüneli bağlantı yolları yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor. Kayseri-Pınarbaşı yolunda heyelan nedeniyle Pınarbaşı istikameti trafiğe kapandı. Zonguldak-Devrek-Mengen yolunda yol yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor. Osmaniye-Gaziantep yolunda muhtelif kesimlerde yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor. Tokat-Sivas yolunda orta refüj ve tretuvar çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sürdürülüyor. Elazığ-Diyarbakır il sınırı-Diyarbakır yolunda köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor. Burdur-Isparta yolunda yol yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım iki yönlü sağlanıyor. Çanakkale-Balıkesir yolunda üstyapı ve sanat yapıları çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sürdürülüyor. Refahiye-İliç yolunda yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

 • Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor
  22 Şub Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Çeşitli bölgelerde yapılan çalışmalar sebebiyle bazı yollar trafiğe kapatılmış veya tek şeritten kontrollü olarak kullanılmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri önemlidir.

 • Kayseri Şeker 2. Amatör Küme'de Yeni Sezon Başlıyor
  21 Şub Kayseri Şeker 2. Amatör Küme'de Yeni Sezon Başlıyor

  Kayseri Şeker 2. Amatör Küme'de 2023-2024 sezonu Pazar günü oynanacak olan 1. hafta karşılaşmaları ile başlıyor. 3 grupta 28 takımın mücadele edeceği 2. Amatör Küme'de yer alan takımlar ilk maçlarına hazırlanıyor. Çift devreli lig usulüne göre oynanacak olan karşılaşmaların sonunda gruplarını ilk iki sırada tamamlayan takımlar Play-Off'a kalacak.

 • MHP Kayseri İl Teşkilatı Belediye Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu
  20 Şub MHP Kayseri İl Teşkilatı Belediye Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Teşkilatı'nın seçimlerde Belediye Meclis Üyesi adayları belli oldu. MHP'nin Belediye Meclis Üyesi Adaylarının isimleri açıklandı.

 • Kayseri Osman Altun Süper U18 Ligi'nde Kayseri Yolspor ile Hacılar Erciyesspor 1-1 berabere kaldı
  19 Şub Kayseri Osman Altun Süper U18 Ligi'nde Kayseri Yolspor ile Hacılar Erciyesspor 1-1 berabere kaldı

  Kayseri Osman Altun Süper U18 Ligi'nde oynanan maçta Kayseri Yolspor ile Hacılar Erciyesspor 1-1 berabere kalarak haftayı 1'er puanla tamamladılar. Maçta goller Berkcan Atay (Kayseri Yolspor U-18) ve Yakup Aslan (Hacılar Erciyesspor U-18) tarafından atıldı.

 • Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor
  19 Şub Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Çeşitli bölgelerdeki otoyol, köprü, tünel ve yol kesimlerinde bakım, onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kısıtlanmaktadır. Sürücülerin dikkatli olması ve trafik kurallarına uyması önemlidir.

 • Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Avşarlar Buluşması'na katıldı
  18 Şub Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Avşarlar Buluşması'na katıldı

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, MHP Talas İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Avşarlar Buluşması'na katıldı. Başkan Büyükkılıç, Kayseri'nin belediyecilikte parmakla gösterilecek ender illerden biri olduğunu kaydederek, birlik, beraberlik ve dayanışma vurgusu yaptı.

 • Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhur İttifakı Pınarbaşı Aday Tanıtım Toplantısı'na katıldı
  16 Şub Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhur İttifakı Pınarbaşı Aday Tanıtım Toplantısı'na katıldı

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhur İttifakı Pınarbaşı Aday Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

 • Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor
  16 Şub Kara Yollarında Ulaşım Kontrollü Sağlanıyor

  Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı kesimlerde trafiğe kapatılan şeritler bulunuyor. Ayrıca heyelanlar ve üstyapı yenileme çalışmaları da ulaşımı etkileyen diğer faktörler arasında yer alıyor.

 • Kayseri Şeker, pancar bedelinin kalan tutarını çiftçilere ödemeye başladı
  13 Şub Kayseri Şeker, pancar bedelinin kalan tutarını çiftçilere ödemeye başladı

  Kayseri Şeker, pancar bedelinin kalan 4 milyar 476 milyon 686 bin lirasını çiftçilerin hesabına yatırmaya başladı. Şirket, 15 bin 696 çiftçi ile yaptığı sözleşme kapsamında, ödeme takviminde kalan tutarı çiftçilere aktaracak. Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifinin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, üreticilerin ihtiyaçlarının giderilmesini öncelediklerini belirtti.

 • Saratlı Belediye Başkanı Zeki Türker: 'Su sorununu çözdük, içme suyu projesi ihale aşamasında'
  11 Şub Saratlı Belediye Başkanı Zeki Türker: 'Su sorununu çözdük, içme suyu projesi ihale aşamasında'

  Cumhuriyet Halk Partisi, Aksaray'ın Saratlı Beldesi'nde aday tanıtımı ve seçim bürosunun açılışını yaptı. Saratlı Belediye Başkanı Zeki Türker, altı ay içinde su sorununu çözdüklerini ve içme suyu projesinin ihale aşamasına getirildiğini söyledi. Türker, ayrıca yaptıkları diğer projeleri ve hizmetleri anlattı.

 • Kayseri 2. Amatör Küme Fikstür Çekimi Gerçekleştirildi
  10 Şub Kayseri 2. Amatör Küme Fikstür Çekimi Gerçekleştirildi

  Kayseri 2. Amatör Küme fikstür çekimi, 28 takımın katılımı ile Sümer Amatör Evi'nde gerçekleştirildi. Ligde maçlar çift devreli lig usulüne göre oynanacak ve gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar Play-Off oynama hakkı elde edecek.

 • MHP Milletvekili Baki Ersoy, Tarım ve Orman Bakanı ile yapılan görüşmeleri paylaştı
  09 Şub MHP Milletvekili Baki Ersoy, Tarım ve Orman Bakanı ile yapılan görüşmeleri paylaştı

  MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile yaptığı görüşmede aldığı müjdeleri 'hayırlı olsun Kayserim' diyerek paylaştı. Görüşme sonucunda Yahyalı Kapuzbaşı Mahallesi Kapuz Deresi Taşkın Kontrolü İşi, Pınarbaşı Şehit Arda Şen Göleti, Bahçelik Sulaması Projesi ve Develi Projesi hakkında bilgiler verildi.

 • İngiltere'den Kayseri'ye gelen iş insanı, eşinin üzerine kuma getirdiği iddiasıyla dövülen kişiyi öldürdü
  09 Şub İngiltere'den Kayseri'ye gelen iş insanı, eşinin üzerine kuma getirdiği iddiasıyla dövülen kişiyi öldürdü

  İngiltere'nin başkenti Londra'dan memleketi Kayseri'ye gelen iş insanı Musa Aktaş, 'eşinin üzerine kuma getirdiği' iddiasıyla dövülen Ahmet Özkan'ı öldürdü. Musa Aktaş, 'meşru müdafaa' hükümlerince beraat etti. Muhammed Ufuk Aktaş ise 13 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

 • Kayseri Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ergül: Veteriner hekimlerin de sağlıkta şiddet yasası kapsamına alınmasını talep ediyoruz
  09 Şub Kayseri Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ergül: Veteriner hekimlerin de sağlıkta şiddet yasası kapsamına alınmasını talep ediyoruz

  Kayseri Veteriner Hekimler Odası Başkanı Akgün Ergül, Pınarbaşı ilçesinde görev yapan veteriner hekimlerin sözlü şiddet ve tehditlere maruz kaldığını belirterek, veteriner hekimlerin sağlıkta şiddet yasası kapsamına alınmasını talep ettiklerini söyledi. Ergül, veteriner hekimlerin hayvanlardan insanlara bulaşan hastalıkların önlenmesi için cansiperane çalıştığını ve kamu hizmeti sırasında şiddete maruz kaldıklarını ifade etti.

 • Veteriner Hekimlerin Sağlıkta Şiddet Yasası Kapsamına Alınması Talep Ediliyor
  09 Şub Veteriner Hekimlerin Sağlıkta Şiddet Yasası Kapsamına Alınması Talep Ediliyor

  Kayseri Veteriner Hekimler Odası Başkanı Akgün Ergül, Pınarbaşı ilçesinde görev yapan veteriner hekimlerin sözlü şiddet ve tehditlere maruz kaldığını belirterek, veteriner hekimlerin de sağlıkta şiddet yasası kapsamına alınmasını talep ettiklerini söyledi. Ergül, veteriner hekimlerin hayvanlardan insanlara bulaşan hastalıkların önlenmesi için cansiperane çalıştığını ve kamu hizmeti yaptıklarını vurguladı.

 • Kayseri'de metropol ilçelerin nüfusu azalırken, kırsal ilçelerin nüfusu arttı
  08 Şub Kayseri'de metropol ilçelerin nüfusu azalırken, kırsal ilçelerin nüfusu arttı

  TÜİK tarafından açıklanan verilere göre, Kayseri'nin nüfusu artarken merkez ilçelerin nüfusu düştü. Ancak kırsal ilçelerin nüfusu ise artış gösterdi. Develi, Bünyan, İncesu, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Hacılar, Sarız, Felahiye, Akkışla ve Özvatan ilçelerinin nüfusu önemli ölçüde arttı.

 • Muş Varto İlçe Müftülüğü'ne yeni müftü atandı
  05 Şub Muş Varto İlçe Müftülüğü'ne yeni müftü atandı

  Muş'un Varto İlçe Müftülüğü'ne atanan Fatih Arslan göreve başladı. Arslan, Sakarya'da doğmuş ve Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunudur. Daha önce Kayseri ve Manisa'da görev yapmış olan Arslan, Varto'da hizmet vermeye başlayacak.

 • Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Muhtarlarla İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi
  05 Şub Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Muhtarlarla İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, muhtarlarla bir araya gelerek istişare toplantısı düzenledi. Başkan Büyükkılıç, muhtarlara teşekkür ederek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

 • AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş: Belediyecilik hizmet yarışıdır
  03 Şub AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş: Belediyecilik hizmet yarışıdır

  AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, belediyeciliğin hizmet yarışı olduğunu belirterek, "Belediye başkanı arkadaşlarımızın hepsinden memnunuz. 16 ilçemizin belediye başkanlarıyla gideceğiz, partisine bakmadan AK Parti olarak, MHP olarak Cumhur İttifakı'na oy vereceğiz.

 • Kayseri'de Cumhur İttifakı adayları tanıtıldı
  03 Şub Kayseri'de Cumhur İttifakı adayları tanıtıldı

  Kayseri'de Cumhur İttifakı'nın 31 Mart Yerel Seçimleri'ne girecek olan belediye başkan adaylarının tanıtımı yapıldı.

 • Kayseri'de 3 Haftalık Bebeğini Yastıkla Boğan Sanığa Müebbet Hapis Cezası
  31 Oca Kayseri'de 3 Haftalık Bebeğini Yastıkla Boğan Sanığa Müebbet Hapis Cezası

  Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 3 haftalık bebeğini yastıkla boğduğu iddiasıyla hakkında dava açılan sanığa müebbet hapis cezası verildi. Sanık, duruşmada suçlamaları reddederken, mahkeme tarafından tutuklanarak cezaya çarptırıldı. Müşteki ise eşine tepki göstererek gözaltına alındı.

 • Kayseri'de 3 Haftalık Kızını Boğarak Öldüren Kadın Müebbet Hapis Cezasına Çarptırıldı
  31 Oca Kayseri'de 3 Haftalık Kızını Boğarak Öldüren Kadın Müebbet Hapis Cezasına Çarptırıldı

  Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 3 haftalık kızını boğarak öldüren Ayşe Bülbül, hakim karşısına çıktı. Mahkeme heyeti, sanığın üzerine atılı 'kasten öldürme' suçunu işlediği sabit olduğundan sanığın müebbet hapis cezası ile cezalandırılmasına ve tutuklanmasına karar verdi.

 • 3 haftalık kızını yastıkla boğarak öldüren anneye müebbet hapis
  31 Oca 3 haftalık kızını yastıkla boğarak öldüren anneye müebbet hapis

  Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde, 3 haftalık kızı Melek'i yastıkla boğarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuksuz yargılanan Ayşe Bülbül (43), müebbet hapis cezasına çarptırılarak, tutuklandı.

 • Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kaymakam Atamaları Yapıldı
  27 Oca Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kaymakam Atamaları Yapıldı

  Yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kayseri, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde'de kaymakam atamaları yapıldı. Ayrıca Kırşehir İl Kültür Müdürü Halil Çalışır görevden alındı.

 • Kayseri Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri 139 Mahalle Yolunu Ulaşıma Açtı
  27 Oca Kayseri Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri 139 Mahalle Yolunu Ulaşıma Açtı

  Kayseri'de kırsal bölgelerde etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan 139 mahalle yolunu Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri ulaşıma açtı.

 • Kar nedeniyle kapanan 139 mahallenin yolu açıldı
  27 Oca Kar nedeniyle kapanan 139 mahallenin yolu açıldı

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kar nedeniyle 7 ilçede kapanan 139 mahallenin yolunu ulaşıma açtı. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, kırsal bölgelerde etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan yollarda çalışma gerçekleştirdi. Ekipler, toplam 3 bin 477 kilometre yol ağında 140 personel ve 62 araçla karla mücadele çalışmasını yürüterek, 16 ilçede 7 noktada 24 saat hazır bekliyor.

 • Yeniden Refah Partisi, Pozantı Belediye Başkan Adayını Açıkladı
  27 Oca Yeniden Refah Partisi, Pozantı Belediye Başkan Adayını Açıkladı

  Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, eski MHP'li Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay'ı partilerinin Pozantı Belediye Başkan Adayı olarak duyurdu. Erbakan, Çay'a rozet takarak desteğini gösterdi. Yeniden Refah Partisi, 31 Mart Mahalli ve İdari Seçimleri için toplamda 74 belediye başkan adayını açıkladı.

 • Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, eski MHP'li Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay'ı aday olarak kabul etti
  27 Oca Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, eski MHP'li Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay'ı aday olarak kabul etti

  Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, eski MHP'li Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay'ı partilerinin Pozantı Belediye Başkan Adayı olarak duyurdu. Erbakan, aday tanıtım toplantısında toplamda 74 belediye başkan adayını açıkladı.

 • Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Sarızlılar ile Bir Araya Geldi
  26 Oca Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Sarızlılar ile Bir Araya Geldi

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhur İttifakı ortakları ile birlikte Sarızlılar ile bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç, Sarızlılara hizmetlerini sunacaklarını ve birlikte çalışacaklarını belirtti.

 • Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sarız'da Vatandaşlarla Buluştu
  26 Oca Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sarız'da Vatandaşlarla Buluştu

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Sarız ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Büyükkılıç, Cumhur İttifakı'nın bereketini ve dayanışmasını vurgulayarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Milletvekilleri, il başkanları, belediye başkanları ve muhtarların da katıldığı buluşmada, Kayseri'nin Cumhur İttifakı'nın kalesi olduğu vurgulandı.

 • Kayseli Kadın, Yangında Torununu Kurtarmak İsterken Hayatını Kaybetti
  26 Oca Kayseli Kadın, Yangında Torununu Kurtarmak İsterken Hayatını Kaybetti

  KAYSERİ'de çıkan yangında hayatını kaybeden Döne Ergen'in (71) olay sırasında 4'üncü kattaki komşusunda olduğu, 1'inci kattaki torunu Mine Atmaca'yı kurtarmak için aşağı indiği ancak dumandan etkilendiği ortaya çıktı. Yangında 8 kişi dumandan etkilendi, 3'ü taburcu edildi, diğerlerinin tedavisi sürüyor.

 • MHP Milletvekili Baki Ersoy, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun'a teşekkür etti
  25 Oca MHP Milletvekili Baki Ersoy, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun'a teşekkür etti

  MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, TBMM'de yaptığı konuşmada Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun'a ilçeye yaptığı katkılarından dolayı teşekkür etti. Ersoy, Bünyan'ın turizm potansiyelini ve Altun'un çalışmalarını övdü ve önümüzdeki seçimlerde aday gösterilen Selahattin Metin'in projeleriyle Bünyan'ı kalkınmış bir ilçe haline getireceklerini belirtti.

 • Başkan Büyükkılıç: 'Kayseri, Cumhur İttifakı'nın kalesidir'
  24 Oca Başkan Büyükkılıç: "Kayseri, Cumhur İttifakı'nın kalesidir"

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Bünyan'da gerçekleşen Cumhur İttifakı Açık Hava Toplantısı'na katılarak, "Kayseri, Cumhur İttifakı'nın kalesidir.

 • Başkan Büyükkılıç, Bünyan'da AK Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti
  24 Oca Başkan Büyükkılıç, Bünyan'da AK Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ile birlikte Bünyan'da AK Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bünyanlılara selamlarını ileterek, 'Bir olacağız, beraber olacağız, hep beraber kenetleneceğiz' dedi.

 • Cin söylentisi köylüyü kaçırdı! Koskoca köyde bir aile yaşıyor
  23 Oca Cin söylentisi köylüyü kaçırdı! Koskoca köyde bir aile yaşıyor

  Sivas'ın Şarkışla ilçesinde bulunan Kışla köyü, cinlerin yerleştiği söylentileri üzerine köylü tarafından terk edildi. 15 yıldır terk edilen köyde tek bir aile yaşamaya devam ediyor.

 • MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, MHP'li belediyelerin bulunduğu ilçelerdeki muhtarlara teşekkür mektubu gönderdi
  21 Oca MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, MHP'li belediyelerin bulunduğu ilçelerdeki muhtarlara teşekkür mektubu gönderdi

  MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, MHP'li belediyelerin bulunduğu ilçelerde görev yapan mahalle muhtarlarına teşekkür mektubu gönderdi. Özdemir, muhtarlara gösterdikleri üstün gayretten dolayı teşekkür ederek, yeni dönemde ilçeleri daha ileri seviyeye taşımak için mücadele edeceklerini belirtti.

 • Sivas'ın Şarkışla ilçesinde trafik kazası: 2 yaralı
  19 Oca Sivas'ın Şarkışla ilçesinde trafik kazası: 2 yaralı

  Sivas'ın Şarkışla ilçesinde meydana gelen trafik kazasında M.K. (61) idaresindeki bir otomobil, N.Y. (26) yönetimindeki başka bir otomobille çarpıştı. Kazada sürücüler yara almadı ancak M.K'nin otomobilinde bulunan M.K. (56) ve E.M.K. (18) yaralandı. Yaralılar ambulanslarla Şarkışla Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tensipleriyle Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç yeniden aday gösterildi
  18 Oca Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tensipleriyle Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç yeniden aday gösterildi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle yeniden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'a kentte karşılama programı düzenlendi. Başkan Büyükkılıç, Kayseri'de coşkuyla karşılandı ve halka hitap etti.

 • Kocasinan Şimşekspor, Hacılar Erciyesspor'u mağlup ederek zirve takibini sürdürdü
  15 Oca Kocasinan Şimşekspor, Hacılar Erciyesspor'u mağlup ederek zirve takibini sürdürdü

  Kayseri Osman Altun Süper Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Kocasinan Şimşekspor, Hacılar Erciyesspor'u rahat bir şekilde mağlup ederek zirve takibini sürdürdü. Maçta Kocasinan Şimşekspor U18 takımı, rakibi Hacılar Erciyesspor U18'e karşı üstünlük sağladı ve 4-1'lik skorla galip geldi. Kocasinan Şimşekspor U18 takımının gollerini Mehmet Tek, Berat Topal, Muhammet Korkmaz ve Onur Bağcı kaydederken, Hacılar Erciyesspor U18 takımının tek golünü Zekeriya Tatlı attı.

 • MHP, Kayseri'de ilçe başkan adaylarını açıkladı
  11 Oca MHP, Kayseri'de ilçe başkan adaylarını açıkladı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Kayseri'de Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan ve Sarız ilçeleri için adaylarını açıkladı. Adaylar şu şekildedir: Özvatan-Halit Demir, Pınarbaşı-Menduh Uzunluoğlu, Sarıoğlan-Bekir Ayyıldırım, Sarız-Baki Bayrak.

 • MHP, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde adaylıkları kesinleşen 55 yeni adayın isim listesini yayımladı
  11 Oca MHP, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde adaylıkları kesinleşen 55 yeni adayın isim listesini yayımladı

  MHP, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde adaylıkları kesinleşen 55 yeni adayın isim listesini yayımladı. Adaylar arasında Afyonkarahisar, Aksaray, Bolu, Gümüşhane, Kırıkkale, Kırklareli, Sivas, Tokat gibi illerden isimler bulunuyor.

 • Görme Engelli İmam, Mesleğini Engelleri Aşarak Sürdürüyor
  06 Oca Görme Engelli İmam, Mesleğini Engelleri Aşarak Sürdürüyor

  Kayseri'de görev yapan 34 yaşındaki görme engelli imam Özgür Ergül, mesleğini yaklaşık 11 yıldır tüm engelleri aşarak sürdürüyor. Ergül, gözlerinde yaşadığı rahatsızlık nedeniyle 18 yaşında görme yetisini kaybetmesine rağmen imam olma hayalinden vazgeçmedi. İlim tahsil etmekten vazgeçmeyen Ergül, dini hizmetlerde idari pozisyonda görev alacak personele verilen eğitime katılarak vaiz ya da müftü olmayı hedefliyor. Engeline rağmen engellilere yardım etmeye devam eden Ergül, eşi ve kızının desteğiyle büyük mutluluk duyuyor.

 • Kayseri'nin ilk terör şehidi Necmettin Keleş'in ailesi Vali Gökmen Çiçek'i ziyaret etti
  04 Oca Kayseri'nin ilk terör şehidi Necmettin Keleş'in ailesi Vali Gökmen Çiçek'i ziyaret etti

  Kayseri'nin ilk terör şehidi Necmettin Keleş'in annesi ve babası, Vali Gökmen Çiçek'i makamında ziyaret etti. Vali Çiçek, şehit ailesini evlerinde de ziyaret etmiş ve şehidin adını taşıyan bir okul yapılacağı sözünü vermişti.

 • Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 16 ilçeyi 4,5 yıl boyunca gezip sorunları çözdü
  04 Oca Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 16 ilçeyi 4,5 yıl boyunca gezip sorunları çözdü

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 4,5 yıllık süre içerisinde 16 ilçeye 456 kez ziyaret gerçekleştirerek sorunları yerinde tespit etti ve çözüme kavuşturdu. Başkan Büyükkılıç, ilçelerde doğal gaz çalışmaları, turizm projeleri ve hizmetler gibi birçok alanda yatırımlar gerçekleştirdi.

 • Kayseri'de 2023 yılı böyle geçti
  01 Oca Kayseri'de 2023 yılı böyle geçti

  Kayseri'de 2023 yılında siyasetten spora, asayişten kültüre birçok olay gerçekleşti.

 • Kayseri Büyükşehir'de 2023 böyle geçti
  31 Ara Kayseri Büyükşehir'de 2023 böyle geçti

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç'ın liderliğinde 2023 yılında birbirinden önemli ve anlamlı proje ve hizmetler ile dikkatleri üzerine çekerken, birçok alanda Türkiye'de örnek gösterilecek yeni yatırımlara imza attı.

 • Yeşilhisar İlçe Halk Kütüphanesi açıldı
  19 Ara Yeşilhisar İlçe Halk Kütüphanesi açıldı

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Gökhan Yazgı ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Kayseri Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde yapımı tamamlanan Yeşilhisar İlçe Halk Kütüphanesi'nin açılış...

 • Büyükkılıç: 'Yük verilirse; Memduh Büyükkılıç kapasitesi, birikimi ve samimiyeti ile hizmetini eder'
  15 Ara Büyükkılıç: "Yük verilirse; Memduh Büyükkılıç kapasitesi, birikimi ve samimiyeti ile hizmetini eder"

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili olarak, "Yük verilirse; Memduh Büyükkılıç kapasitesi, birikimi ve samimiyeti ile hizmetini eder" dedi.

 • Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahallelere 69 Milyon TL'lik Spor Yatırımı Yaptı
  13 Ara Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kırsal Mahallelere 69 Milyon TL'lik Spor Yatırımı Yaptı

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 16 ilçedeki kırsal mahallelere toplam 69 milyon 470 bin liralık halı saha, basketbol ve voleybol sahası yatırımı yaptı. Yatırım kapsamında 135 saha inşa edildi ve 2019-2023 yılları arasında 23 milyon 884 bin 66 lira harcandı.

 • Sarız'da doğalgaz için ilk adım atıldı
  10 Ara Sarız'da doğalgaz için ilk adım atıldı

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Pınarbaşı'nın ardından Sarız ilçesinde de Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 'Doğal Gaz Altyapı Çalışması Başlangıç Töreni'ne katıldı.

 • Pınarbaşı'nda 60 yıllık rüya gerçekleşiyor
  10 Ara Pınarbaşı'nda 60 yıllık rüya gerçekleşiyor

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Pınarbaşı ilçesinde 'Doğal Gaz Altyapı Çalışması Başlangıç Töreni'ne katıldı.

 • Kayseri'de Pınarbaşı ve Sarız ilçeleri doğalgaza kavuşuyor
  09 Ara Kayseri'de Pınarbaşı ve Sarız ilçeleri doğalgaza kavuşuyor

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Felahiye ve Özvatan ilçelerinin ardından Pınarbaşı ve Sarız ilçelerinin de doğalgaza kavuşması için çalışmalara başlayacak.

 • Kayseri Valisi Pınarbaşı İlçesini Ziyaret Etti
  05 Ara Kayseri Valisi Pınarbaşı İlçesini Ziyaret Etti

  Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Pınarbaşı İlçesini ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Kaymakamlık, Belediye, Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve diğer kurumları ziyaret eden Vali Çiçek, ilçenin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • Özvatan doğal gaza kavuştu
  05 Ara Özvatan doğal gaza kavuştu

  Kayseri'nin Özvatan ilçesi; düzenlenen 'Doğal Gaz Verme Töreni' ile doğal gaza kavuştu.

 • Kayseri'de Yeşil Alanlarda Sulama Sistemleri Yapılıyor
  04 Ara Kayseri'de Yeşil Alanlarda Sulama Sistemleri Yapılıyor

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi, şehirdeki çim alanlarda ve ağaçlandırma sahalarında damla sulama sistemleri yapımına devam ediyor. Ayrıca mesire alanlarında da sulama tesisatı kuruluyor.

 • Deva Partisi, 51 Belediye Başkan Adayını Tanıttı.
  03 Ara Deva Partisi, 51 Belediye Başkan Adayını Tanıttı.

  DEVA Partisi bugün 51 belediye başkan adayını açıkladı. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Biliyoruz ki bu kafayla, bu hukuksuzluk ve adaletsizlikle bu iktidar sonuç üretemeyecek. Onun için bu yerel seçimlerde diyorum ki ‘Gelin, sarı kartı gösterelim.’ Ama genel seçimlerde de hep beraber kırmızı kartlarımızı hazırlayalım ve genel seçimlerde de artık kırmızı kartı gösterip bu görevi beraberce sona erdirelim. Sarı kartı gösterelim ki dikkat etsinler. Sarı kartı gösterelim ki hukuktan, adaletten saptıklarının farkına varsınlar. Bu yerel seçimlerde, DEVA'ya yakışan bir sonuç alalım ki iktidar, genel seçime kadar iki elinin arasına başını alıp biraz düşünsün, kendine gelsin. Nasıl genel seçimlerde o 52/48 sarstıysa, bir rasyonalite arayışına az da olsa girdilerse bu yerel seçimlerde bizim iyi sonuç almamız, genel seçimlere kadar da ülkenin daha iyi yönetilme çabasını bir miktar oluşturabilir. Sarı kartı gösterelim ki pervasızlıktan, vurdumduymazlıktan vazgeçsinler. DEVA Partisi buna hazır. Belediyecilik anlayışımızla hazırız” dedi.

 • Kayseri'de rüzgar 187.6 kilometre hıza ulaştı
  27 Kas Kayseri'de rüzgar 187.6 kilometre hıza ulaştı

  Kayseri'de etkili olan fırtınayla beraber kentte rüzgarın en yüksek hızı 187.6 kilometre olarak ölçülürken, itfaiye ekipleri fırtınadan dolayı 24 vakaya müdahale etti.

 • Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, birlik ve beraberlik vurgusu yapıyor
  27 Kas Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, birlik ve beraberlik vurgusu yapıyor

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 16 ilçe başkanıyla birlikte çalışmaların devam ettiğini ve insan odaklı hizmetlere devam ettiklerini belirtti. Büyükkılıç, projeleriyle takdir topladıklarını ve Kayseri'yi her yönden geliştirmek için çalıştıklarını ifade etti.

 • Başkan Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Kadın Kolları yönetimiyle buluştu
  23 Kas Başkan Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Kadın Kolları yönetimiyle buluştu

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile birlikte AK Parti Kayseri İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Toplantısı'nda teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

 • Ağladığı için bebeğini boğarak öldüren sanık: 'Cezamı çekmek istiyorum'
  13 Kas Ağladığı için bebeğini boğarak öldüren sanık: 'Cezamı çekmek istiyorum'

  Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde öz kızını boğarak öldüren sanık, duruşmada verdiği ifadede 'Cezamı çekmek istiyorum, adalet yerini bulsun' dedi. Mahkeme heyeti duruşmayı ertelerken sanığın tutuksuz yargılanmasına hükmetti.

 • Kayseri'de 3 Haftalık Bebeğini Yastıkla Boğduğu İddiasıyla Yargılanan Sanığın Duruşması Devam Ediyor
  13 Kas Kayseri'de 3 Haftalık Bebeğini Yastıkla Boğduğu İddiasıyla Yargılanan Sanığın Duruşması Devam Ediyor

  Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 3 haftalık bebeğini yastıkla boğduğu iddiasıyla hakkında dava açılan sanığın yargılanmasına devam edildi. Duruşmada, sanık ve avukatı hazır bulundu. Mahkeme heyeti, İstanbul Adli Tıp Kurumundan alınan rapora göre, sanığın akıl sağlının yerinde olduğunu belirtti. Sanık ise akıl sağlığına ilişkin herhangi bir problemi olmadığını savundu. Mahkeme heyeti, eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi. Olayın ardından çocuğun annesi tutuklanmış, akıl sağlığı yerinde değil raporu sonrası tahliye edilmişti.

 • Kayseri'de öz kızını boğarak öldüren sanık tutuksuz yargılanacak
  13 Kas Kayseri'de öz kızını boğarak öldüren sanık tutuksuz yargılanacak

  Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde öz kızını boğarak öldüren sanık, duruşmada adaletin yerini bulmasını istediğini ifade etti. Mahkeme, eksiklerin giderilmesi için davayı erteledi ve sanığın tutuksuz yargılanmasına karar verdi. Olayın ardından alınan 'akıl sağlığı yoktur' raporu sonucunda anne tahliye edilmişti.

 • Kafkas Dernekleri Birlik Platformu, patlayıcı madde tesisi istemiyor
  13 Kas Kafkas Dernekleri Birlik Platformu, patlayıcı madde tesisi istemiyor

  Kafkas Dernekleri Birlik Platformu adına açıklamalarda bulunan Karaçay Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Harun Özkan, köylerinde patlayıcı madde tesisi istemediklerini söyledi. Platform, şirketin yeniden başvuru yapmasına tepki gösterdi ve çevre tahribatına engel olunmasını talep etti.

 • Kayseri'de Patates Üretiminde Artış
  04 Kas Kayseri'de Patates Üretiminde Artış

  Kayseri, Türkiye'nin önemli patates üretim merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor. Bu yıl yapılan üretimle birlikte ekim alanı kapasitesinde yüzde 38,39 artış sağlandı. Kayseri'nin coğrafi ve iklim koşulları patates üretimine elverişli olduğu için Türkiye'nin patates ihtiyacının önemli bir kısmı buradan karşılanıyor. Hasat edilen patatesler, Nevşehir'deki soğuk hava depolarına götürülüyor. İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav, çiftçilere destek verdiklerini ve bu yıl hastalık ve zararlıya rastlanmadığını belirtti. Üreticiler ise kaliteli üretim yaparak hem yerli tüketiciye hem de ihracata yönelik üretim gerçekleştiriyor.

 • Kayseri U-16 Futbol Ligi Fikstür Çekimi Yapıldı
  31 Eki Kayseri U-16 Futbol Ligi Fikstür Çekimi Yapıldı

  Kayseri U-16 Futbol Ligi'nin fikstür çekimi, Sümer Amatör Evi'nde kulüp temsilcileri ve Futbol İl Tertip Komitesi'nin katılımıyla gerçekleştirildi. Bu sezon U-16 Ligi, 3 ayrı grupta 33 takımın katılımıyla oynanacak. Gruplarında ilk iki sırayı alan 6 takım yarı finalde çapraz eşleşme usulüne göre karşılaşacak ve final maçlarını oynayacak. En fazla puanı kazanan iki takım Kayseri'yi U-16 Türkiye Şampiyonası'nda temsil etme hakkı kazanacak. Ligde 2008 ve 2009 doğumlu sporcular forma giyecek.

 • MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in Amcası Mustafa Özdemir Toprağa Verildi
  30 Eki MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in Amcası Mustafa Özdemir Toprağa Verildi

  MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'in 64 yaşında vefat eden amcası Mustafa Özdemir'in cenazesi Kayseri'nin Sarız ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi. Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Özdemir için Karayurt Mahallesi'nde bulunan Karayurt Camii'nde cenaze namazı kılındıktan sonra mahalle mezarlığına defnedildi. Cenaze törenine ise birçok siyasi ve yerel yönetici, kurum temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 • Kayseri hangi bölgede, ilçeleri neler? Kayseri plaka kodu nedir? Kayseri'nin neyi meşhur?
  25 Eki Kayseri hangi bölgede, ilçeleri neler? Kayseri plaka kodu nedir? Kayseri'nin neyi meşhur?

  Ülkemizin önemli şehirlerinden biri olan Kayseri, hangi coğrafi bölgede yer alıyor? Kayseri, tarihi ve kültürel zenginlikleri, doğal güzellikleri ve gelişmiş sanayisi ile bilinir. Peki, Kayseri hangi bölgede, ilçeleri neler? Kayseri plaka kodu nedir? Kayseri'nin neyi meşhur? İşte detaylar...

 • Yolcu otobüsü devrildi, ortalık savaş alanına döndü: 38 yaralı
  24 Eki Yolcu otobüsü devrildi, ortalık savaş alanına döndü: 38 yaralı

  Kayseri-Malatya yolunda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybeden bir yolcu otobüsü karşı şeride geçerek devrildi. Kazada 38 kişi yaralandı.

 • MALATYA YOLUNDA OTOBÜS KAZASI 38 YARALI - 1
  24 Eki MALATYA YOLUNDA OTOBÜS KAZASI 38 YARALI - 1

  Kayseri-Malatya kara yolunun 100'üncü kilometresinde yolcu otobüsünün karşı şeride geçip devrildigi kazada 38 kişi yaralandı.

 • Kayseri'de yolcu otobüsü devrildi, çok sayıda yaralı var
  24 Eki Kayseri'de yolcu otobüsü devrildi, çok sayıda yaralı var

  Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu çok sayıda kişi yaralandı. Kazada yaralananlar hastaneye kaldırıldı.

 • Kayseri'de trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı
  23 Eki Kayseri'de trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı

  Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir otomobil takla atarak 1 kişinin ölümüne, 2 kişinin ise yaralanmasına neden oldu. Kazanın ardından olay yerine jandarma, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaralılar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tarımı Geliştiren Projelerle Çiftçilere Destek Sağlıyor
  20 Eki Kayseri Büyükşehir Belediyesi Tarımı Geliştiren Projelerle Çiftçilere Destek Sağlıyor

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, tarımı geliştirecek projelerle şehrin çiftçisine destek sağlıyor. Büyükşehir Belediyesi, Tarım ve Orman Bakanlığı ile iş birliği yaparak Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi Projesi'ne tohum desteği sağlıyor. Bu proje sayesinde tarımsal üretim artırılıyor ve atıl araziler tarıma kazandırılıyor. Ayrıca, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan sulama projeleri ile çiftçilerin geliri artırılıyor ve milli ekonomiye katkı sağlanıyor.

 • Sivas'ta otobüs kazası: 12 yaralının tedavisi devam ediyor
  16 Eki Sivas'ta otobüs kazası: 12 yaralının tedavisi devam ediyor

  Sivas'ın Gürün ilçesinde meydana gelen otobüs kazasında yaralanan 40 kişiden 12'sinin tedavisi hala devam ediyor. Kazada hayatını kaybedenlerin cenazeleri ise memleketlerine gönderiliyor.

 • Sivas'ın Şarkışla ve Gemerek ilçelerinde meydana gelen trafik kazalarında 4 kişi yaralandı
  16 Eki Sivas'ın Şarkışla ve Gemerek ilçelerinde meydana gelen trafik kazalarında 4 kişi yaralandı

  Sivas'ın Şarkışla ve Gemerek ilçelerinde meydana gelen iki ayrı trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Kazalarda yaralananlar hastanelere kaldırıldı.

 • MHP'li Özdemir: 'İsrail'in, sözde terörle mücadele adı altında Gazze'ye yönelik başlatmış olduğu eylemler gitgide bir soykırıma dönüşmektedir'
  15 Eki MHP'li Özdemir: "İsrail'in, sözde terörle mücadele adı altında Gazze'ye yönelik başlatmış olduğu eylemler gitgide bir soykırıma dönüşmektedir"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı'nda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, "İsrail'in sözde terörle mücadele adı altında Gazze'ye yönelik başlatmış olduğu eylemler gitgide bir soykırıma dönüşmektedir.

 • Sivas'ta yaşanan kazalarla ilgili Karayolları'nın yanıtı ortaya çıktı
  15 Eki Sivas'ta yaşanan kazalarla ilgili Karayolları'nın yanıtı ortaya çıktı

  Sivas'ın Gürün ilçesinde meydana gelen kazalarla ilgili olarak Makina Mühendisleri Odası üyesi Bedri Tekin'in yaptığı başvuruya Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü'nden verilen yanıt ortaya çıktı. Müdürlük, sürücülerin hızlarını ve diğer şartları göz önünde bulundurarak hareket etmeleri gerektiğini belirtti.

 • Süleyman Soylu, İçişleri Bakanı'na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu
  03 Eki Süleyman Soylu, İçişleri Bakanı'na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

  AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Süleyman Soylu, İçişleri Bakanlığı'na yönelik terör saldırısı girişimi sonrası İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'ya 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu. Soylu, ziyarette diğer milletvekilleriyle birlikte teröre karşı mücadeleye devam edeceklerini ifade etti.

Advertisement