Kınık Belediyesinin Bir Projesi İlçenin 20 Yıllık Bütçesi - Son Dakika
Güncel

Kınık Belediyesinin Bir Projesi İlçenin 20 Yıllık Bütçesi

Kınık Belediyesinin Bir Projesi İlçenin 20 Yıllık Bütçesi

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, gazetecilerle kahvaltıda bir araya gelerek Belediye Başkanı seçildiği günden bu yana hayata geçirdiği ve geçireceği projeleri anlatarak bir proje bedelinin Kınık İlçesinin 20 yıllık bütçesine tekabül etitğini söyledi.

07.04.2017 15:47  Güncelleme: 15:49

" Kınık'a hizmet için seçileceğimi söyledim ve halkıma da aynı şevk ve heyecanla Belediye de Başkanılık görevimi laiki ile de halen sürdürmeye çaba sarf ediyorum" diyen Belediye Başkanı Dr. Sadık doğruer, "Hayata geçirdiğimiz bir çok projenin Hükümet desteği ile planlandıkları gibi gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Kınık'ın küçk bir ilçe olmasına rağmen Poyracık ile birlikte önemli bir cazibe merkezi olacağının altını çizen Başkan Doğruer, Devlet Hastanesi, Doğal Gaz, İzban, Toki Konutları gibi büyük projelerin kısa zamanda hayata geçirilmesi bizim için büyük bir başarıdır. Ayrıca İlçeye ve köylerimize kazanadırdığımız yeşil alanlar, halı saha kopleksleri Kınık halkına büyük nefes aldırmıştır. Öte yandan Organzie Sanayimizin de gelişmesiyle ilçe halkının istihdam olanağı bulması ve ekonomik alnamda ilçemizde rahatlama sağlamış olması bizi son derce sevindirmiştir"dedi.

Farklı partiden de olsa İzmir Büyük şehir Belediyesi ile ortaklaşa çalışmalarında ise tek sıkıntının diyalok kopukluğu olduğuna işaret eden Dr. Sadık Doğruer, "Biz ilçemiz için yapılan her olumlu projenin arkasındayız. Knık için bir çivi çakanın elini sıkar yanında yer alırız. Fakat yaşadığımız ilçe de ne tür çalışmalar yapılacaksa bunu en iyi biz biliriz. Bu anlamda da Büyük Şehir belediyeleri çalışmalrını yaparken bize sorarak yapsalar hiç bir şikayetimiz olmayacaktır" dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kınık Belediyesinin Bir Projesi İlçenin 20 Yıllık Bütçesi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement