Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk göreve başladı - Son Dakika
Güncel

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk göreve başladı

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk göreve başladı

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine yeni atanan Birdal Öztürk, 2019'dan bu yana görevi yürüten Abdurrahman Şahin'den görevi devraldı. Şahin, Öztürk'e başarılar dilerken, kurum personeli, yurt müdürleri ve antrenörlerle vedalaştı.

05.03.2024 14:49
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, görevine başladı.

Görevi 2019'dan bu yana yürüten Abdurrahman Şahin'den devralan Öztürk, bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür etti.

Öztürk'e yeni görevinde başarılar dileyen Şahin ise kurum personeli, yurt müdürleri ve antrenörlerle vedalaştı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk göreve başladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Anadolu Üniversitesi Kreş ve Gündüz Bakımevi Öğrencileri Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti
  11:44 Anadolu Üniversitesi Kreş ve Gündüz Bakımevi Öğrencileri Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti

  Anadolu Üniversitesi Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde eğitim gören 80 öğrenci ve 15 öğretmen, Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Ziyaret sırasında çocuklara Hacivat-Karagöz oyunu sergilendi ve polis ekipleriyle tanışma fırsatı buldular.

 • Fatih Sultan Mehmet'in Trabzon'u fethederken kara ordusunun kullandığı güzergah belirlendi
  11:43 Fatih Sultan Mehmet'in Trabzon'u fethederken kara ordusunun kullandığı güzergah belirlendi

  Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından yürütülen bir proje kapsamında, Fatih Sultan Mehmet'in Trabzon'u fethederken kara ordusunun kullandığı güzergah ile 2 bin 400 yıl önce Pers prensi Kyros'un savaşa katılan paralı askerlerin yürüdüğü rota belirlendi. Proje, turizmin bölgeye yayılmasına katkı sağlayacak.

 • Adana'da Yamaç Paraşütçüleri Gökyüzünde Tavla Oynadı
  11:43 Adana'da Yamaç Paraşütçüleri Gökyüzünde Tavla Oynadı

  Adana'nın Sarıçam ilçesindeki iki yamaç paraşütü pilotu, havada tavla oynayarak farklı bir deneyim yaşadı. Mehmet Ağırman ve Furkan Nizamsever, paraşütle tandem uçuşu gerçekleştirirken gökyüzünde tavla oynadı. İnişlerini gerçekleştirdikten sonra bu eşsiz deneyimi aksiyon kamerasıyla kayıt altına aldılar. Pilotlar, havada tavla oynamanın uçuş deneyimine ayrı bir eğlence kattığını belirtti.

 • Dilovası Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu İlk Nikahı Kıydı
  11:43 Dilovası Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu İlk Nikahı Kıydı

  Dilovası Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu, göreve başladıktan sonra ilk resmi nikahını kıydı. Başkan Ömeroğlu, genç çiftin mutluluklarına ortak oldu ve evlilik cüzdanını gelin Betül'e takdim etti.

 • Dumlupınar ilçesinde hububat ekili alanlarda ürün gelişim, hastalık ve zararlı kontrolleri sürüyor
  11:41 Dumlupınar ilçesinde hububat ekili alanlarda ürün gelişim, hastalık ve zararlı kontrolleri sürüyor

  Dumlupınar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü teknik personeli tarafından hububat ekili alanlar kontrol edilerek ürün gelişimleri incelenip, hastalık ve zararlı kontrolleri gerçekleştirildi.

 • Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattında Arıza Nedeniyle Seferler Durdu
  11:40 Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattında Arıza Nedeniyle Seferler Durdu

  T1 Kabataş-Bağcılar Tramvay hattı Çapa durağında meydana gelen arıza nedeniyle seferler durduruldu. Arıza sonrası ekipler olay yerine sevk edilerek çalışma başlattı. Yapılamayan seferler nedeniyle tramvaydan inen yolcular ise raylardan yürüdü. Metro İstanbul tarafından yapılan açıklamada, seferlerin Kabataş-Yusufpaşa ve Çapa-Bağcılar istasyonları arasında yapıldığı belirtildi.

 • İzmir Selçuk, yaz sezonuna hazır
  11:40 İzmir Selçuk, yaz sezonuna hazır

  Türkiye'nin önemli turizm kentlerinden biri olan İzmir Selçuk, yaz sezonu için hazırlıklarını tamamladı. Belediye ekipleri, cadde, sokak ve tarihi alanlarda titiz bir çalışma yürüterek kenti sezona hazırlıyor.

 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan: Asgari ücrete ara zam gündemde yok
  11:40 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan: Asgari ücrete ara zam gündemde yok

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan: Asgari ücrete ara zam gündemde yok.

 • AYM, terör suçlarından tutuklu veya hükümlülere 'tek tip kıyafet' zorunluluğunu iptal etti
  11:39 AYM, terör suçlarından tutuklu veya hükümlülere 'tek tip kıyafet' zorunluluğunu iptal etti

  Anayasa Mahkemesi (AYM), terör suçlarından tutuklu veya hükümlülere 'tek tip kıyafet' zorunluluğu getiren yasa hükmünü Anayasa'ya aykırı bularak iptal etti. AYM'nin gerekçeli kararında, kişisel özerklik ve kişinin maddi ve manevi varlığının korunması ve geliştirilmesi hakkının sınırlanmasının Anayasa'nın 17. maddesine aykırı olduğu belirtildi. Ayrıca, duruşma düzeninin korunması amacıyla getirilen sınırlamanın ölçülü olmadığı ve mevcut kanun hükümlerinin yeterli olduğu vurgulandı.

 • Antalya Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Çocuk ve Uçurtma Festivali'ni Düzenliyor
  11:39 Antalya Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Çocuk ve Uçurtma Festivali'ni Düzenliyor

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı, 23 Nisan Çocuk ve Uçurtma Festivali ile kutlamaya hazırlanıyor. Festival kapsamında çocuklar için müzik ve dans gösterileri, yarışmalar ve pek çok etkinlik yer alacak. Ayrıca Türk Yıldızları gösterisi de gerçekleştirilecek.

 • Karamollaoğlu: İslam dünyası Gazze sınavında sınıfta kaldı
  11:39 Karamollaoğlu: İslam dünyası Gazze sınavında sınıfta kaldı

  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet-Gelecek Partisi ortak grup toplantısında; İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarını eleştirerek, "İslam dünyası da Gazze sınavında sınıfta kalmıştır. Cemil Meriç’in de ifadesiyle; 'Zulmün olduğu yerde, tarafsızlık namussuzluktur’. Şimdi İran ve son perde olarak Türkiye’mizde de çevirmek istiyorlar. Bu tuzağa hiç kimse bir daha düşmemelidir. Ankara’nın, Tahran’ın, Bağdat ve Şam’ın bir araya gelmesi mümkündür ve bu sadece bir tercih değil artık zorunluluktur. Bu konuda da ülkemize büyük sorumluluklar düşmektedir” dedi. 31 Mart yerel seçimlerini de değerlendiren Karamollaoğlu, "Artık yeni bir dönem başlamıştır. Bugünden sonra bizler açısından zaman ve zemin hiç olmadığı kadar müsaittir. Milli görüşe duyulan ihtiyaç ise her zamankinden fazladır" diye konuştu.


Advertisement