Kültürpark'ta 'NESİLDEN Nesle' Tenis Şöleni - Son Dakika
Güncel

Kültürpark'ta 'NESİLDEN Nesle' Tenis Şöleni

Kültürpark\'ta \'NESİLDEN Nesle\' Tenis Şöleni

Kültürpark Tenis Kulübü'nün (KTK) düzenlediği Nesilden Nesle Tenis Turnuvası'nda ailelerin büyükleriyle küçükleri bir araya geldi.

21.10.2016 09:34

KTK ile Çakabey Rotary Kulübü iş birliğiyle düzenlenen ve iki gün boyunca 27 çiftin kupa için ter döktüğü turnuvada Sami –Roni Benadava ile Serhat - Arseli Yağmur Kurt finale kaldı. Zorlu finalde baba kız Kurt çifti 6 – 3'lük skorla şampiyonluğa ulaştı.

Oldukça çekişmeli geçen ve 32'lik fikstür formatıyla oynanan 26 maçlık seriyle geçilen Nesilden Nesle Tenis Turnuvası adeta bir şölen havasında gerçekleşti.KTK ile Çakabey Rotary'den çok sayıda üyenin de izleme fırsatı bulduğu turnuvanın sonunda kupaları sahiplerine teslim eden Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Server Uyaroğlu, muhteşem bir mücadele sergileyen tüm sporculara teşekkürlerini sundu. Turnuvaya büyük bir ilginin gösterildiğini ve ileride buna benzer turnuvaların düzenleneceğinin altını çizen Uyaroğlu, "Bu haftaki turnuvamızı gerçekleşmesine yardımcı olan sponsorlarımız Arda Bakan, Yasemin ve Fatih Gülmezoğlu, Deniz Berksoy, Folkart, Bülent Necimoğlu ve Çakabey Rotary Kulübü'ne teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki hafta sonu Güçlü Bilekler Turnuvası'nı yapacağız.Tüm tenis severleri ve üyelerimizi turnuvamıza katılmaları için bekliyoruz" diye konuştu.

Turnuvada kimler yer aldı?

İki gün boyunca gerçekleştirilen Nesilden Nesle Turnuvası'nda "Hamide Bayar & Eren Turgut, Banu Abacı & Kerem Kurunbay, Murat & İrem Türemişoğlu, Oktay & Atakan Ata, Beste & Defne Aldemir, Serkan & Zeynep Su İpek, Birsen & Arda Karakaş, Naci & Duru Söke, Güngör & Can Çetin, Bahadır & Can Seymen, Enis & Sude Naz Beker, Aylin & Alp Sönmezoğlu, Anıl Say & Berk Uşar, Kıvanç & Dora Yorgancıoğlu, Attila & Derin Tanaydın, Tayfun & Rüzgar Yünten, Ragıp & Eylül Su Kayar, İlkay & Doruk Türknas, Batuhan Karslıoğlu & Sude Naz Şenkaya, Tolga & Sarp Arsan, Murat Şener & Asya Tılsım Timur, Celal & Ceylin Özüdoğru, Alptekin Temizer & Evren Enç, Fatih & Ela Yener, Nevtan Olgun Zenger & Bora Bakıcı" centilmence geçen oyunlarıyla yer aldı.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kültürpark'ta 'NESİLDEN Nesle' Tenis Şöleni - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement