Kurban Bayramı tatilcilerinin dönüşüyle Tekirdağ-İstanbul yolunda trafik yoğunluğu sürüyor - Son Dakika
Güncel

Kurban Bayramı tatilcilerinin dönüşüyle Tekirdağ-İstanbul yolunda trafik yoğunluğu sürüyor

Kurban Bayramı tatilcilerinin dönüşüyle Tekirdağ-İstanbul yolunda trafik yoğunluğu sürüyor

Kurban Bayramı tatilini yaşadıkları yerlerin dışında geçiren tatilcilerin dönüşe geçmesiyle Tekirdağ-İstanbul yolunda trafik yoğunluğu devam ediyor. Yolun ulaşıma kapanmaması için İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri sürücüleri aşırı hız, yakın takip ve hatalı sollama konularında uyarıyor.

02.07.2023 19:35  Güncelleme: 19:36
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kurban Bayramı tatilini yaşadıkları yerlerin dışında geçiren tatilcilerin dönüşe geçmesiyle Tekirdağ- İstanbul yolunda oluşan trafik yoğunluğu sürüyor.

Bayram tatilini memleketlerinde ya da tatil beldelerinde geçiren vatandaşların dün yoğunlaşan geri dönüşleri devam ediyor.

Özellikle Tekirdağ-İstanbul kara yolunun Yenice, Yeniçiftlik, Beyazköy ve Kumbağ mevkilerinde, zaman zaman yoğunluk meydana geldi.

Yolun ulaşıma kapanmaması için çalışmalarını sürdüren İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sürücüleri aşırı hız, yakın takip ve hatalı sollama konularında uyardı.

Kara yolundaki akıcı yoğunluğun sürmesi bekleniyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kurban Bayramı tatilcilerinin dönüşüyle Tekirdağ-İstanbul yolunda trafik yoğunluğu sürüyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement