Londra Belediye Başkanı, Türklerle Oruç Açtı - Son Dakika
Güncel

Londra Belediye Başkanı, Türklerle Oruç Açtı

Londra Belediye Başkanı, Türklerle Oruç Açtı

HACKNEY Belediye Meclisi Üyesi Mete Çoban'ın organize ettiği, iş adamı Osman Cinik'in de ev sahipliğinde yaptığı iftar programına yoğun katılım oldu.

01.06.2018 12:59
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

HACKNEY Belediye Meclisi Üyesi Mete Çoban'ın organize ettiği, iş adamı Osman Cinik'in de ev sahipliğinde yaptığı iftar programına yoğun katılım oldu.

İftara KKTC Londra Temsilcisi Büyükelçi Zehra Başaran, Türkiye'nin Londra Başkonsolosu Çınar Ergin, İşçi Partili Hackney Milletvekili Meg Hillier, Hackney Belediye Başkanı Philip Glanville, Belediye sözcüsü Clare Potter, aralarında Haringey Belediyesi Meclis Üyesi Peray Ahmet'inde yer aldığı çok sayıda meclis üyesi, St. Paul's Kilisesi Papazı Niall Weir, Arap-Yahudi Forum Başkanı Rabbi Herschel Gluck, Londra Yahudi Forumu görevlisi Haham Avrohom Pinter, Aziziye Cami Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Zorlu, MÜSİAD (UK) Başkanı Nuri Bulgurcu, Uluslararası Demokratlar Birliği Başkanı Erdal Yetimova, CHP İngiltere Birliği Başkanı Sibel Özçelik, İngiltere Türkiye Sağlık Elemanları Birliği (İTSEB) Başkanı Dr. Ali Demirbağ, Londra Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Dr. Mehmet Karakuş, Metropolitan Polisi Hackney görevlisi Ali Dağ, iş dünyasından aralarında Itır Sökmen ve Cafer Mahiroğlu'nun da yer aldığı çok sayıda tanınmış ismin yer aldığı 200'den fazla davetli katıldı.

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Londra Belediye Başkanı, Türklerle Oruç Açtı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör, Harami Gediği üs bölgesindeki güvenlik korucularıyla buluştu
  12:16 Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör, Harami Gediği üs bölgesindeki güvenlik korucularıyla buluştu

  Batman'ın Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör, Kozluk Sason sınırında bulunan Harami Gediği üs bölgesinde görev yapan güvenlik korucularıyla bir araya geldi. Güngör, korucuların vatanın bölünmez bütünlüğü ve ülkenin her karış toprağının korunmasında başarılı bir şekilde görev yaptığını ifade ederek, başarılar diledi.

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi, 5 yıldır canlı yayınla ihalelerini duyuruyor
  12:16 Ankara Büyükşehir Belediyesi, 5 yıldır canlı yayınla ihalelerini duyuruyor

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, 8 Mayıs 2019 tarihinden itibaren mal ve hizmet alım ihaleleri için başlattığı canlı yayın uygulamasına devam ediyor. ABB TV ve sosyal medya hesapları üzerinden 20 Nisan 2024 tarihine kadar 4 bin 361 ihale canlı yayınlandı.

 • Melikgazi'de doğa temalı parklar ve mesire alanları projesi hayata geçirilecek
  12:15 Melikgazi'de doğa temalı parklar ve mesire alanları projesi hayata geçirilecek

  Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, doğa temalı parklar ve mesire alanları projesi ile Melikgazi'de sosyo-kültürel aktivitelerin gerçekleştirileceği, doğa yürüyüşleri ve yeşil alan ihtiyaçlarının karşılandığı, insanların dinlenip eğlenebileceği, vakit geçirebileceği bir yaşam alanı kazandıracak.

 • Maltepe'de Uyuşturucu Satışı Yapan Şüpheli Yakalandı
  12:14 Maltepe'de Uyuşturucu Satışı Yapan Şüpheli Yakalandı

  Maltepe'de uyuşturucu satışı yaptığı tespit edilen şüpheli düzenlenen operasyonla yakalandı. Şüphelinin evinde yapılan aramada pelüş oyuncak ayının içerisinde uyuşturucu madde ele geçirildi.

 • Fenerbahçe'nin davetiyle maç izleyen genç taraftarın heyecanı
  12:13 Fenerbahçe'nin davetiyle maç izleyen genç taraftarın heyecanı

  Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki 2023 Turkcell Süper Kupa maçında taraftarı olduğu takımın 19 yaş altı takımının çıkmasına üzülen Şanlıurfalı Sami Yusuf Muştu, Fenerbahçe'nin davetiyle gittiği İstanbul'da Olympiakos maçını izledi. İlk kez Fenerbahçe'yi Kadıköy'de izleyen Sami Yusuf, maçta yaşadığı heyecanını paylaştı ve futbolcu olmak istediğini belirtti. Baba Ömer Muştu ise oğlunun Fenerbahçe'nin as kadrosunun maça gelmeyeceğini öğrenince üzüldüğünü ve Fenerbahçe'nin davetiyle yaşanan bu deneyimin Sami için bir bayram olduğunu söyledi.

 • Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, belediyelerin denetlenmesi gerektiğini söyledi
  12:13 Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, belediyelerin denetlenmesi gerektiğini söyledi

  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Genel Merkez'de düzenlenen çalıştayda belediyelerin denetlenmesi gerektiğini ifade etti.

 • Kalehöyük'te şiddetli rüzgar bayrağı yırttı
  12:10 Kalehöyük'te şiddetli rüzgar bayrağı yırttı

  Kırşehir'de etkisini gösteren şiddetli lodos nedeniyle Kalehöyük'teki Türk bayrağı yırtıldı. Şehrin simgelerinden biri olan bayrak, geçmişte de yırtılmış ve yenilenmişti. Vali İrfan Kurucu döneminde yapılan çevre düzenlemesi sonrasında bayrak, şehrin önemli simgelerinden biri haline gelmişti.


Advertisement