Malatya 'O İş Bende' Filminin Başrol Oyuncuları, Malatyalılarla Buluştu - Son Dakika
Güncel

Malatya 'O İş Bende' Filminin Başrol Oyuncuları, Malatyalılarla Buluştu

'O İş Bende' filminin başrol oyuncuları, Malatyalılarla buluştuMalatyalı yönetmen Haydar Işık'ın çektiği 'O İş Bende' filminin başrol oyuncuları Doğuş ve Nilay Toprak Malatya'da seyirciyle buluştu.

23.04.2019 15:02

'O İş Bende' filminin başrol oyuncuları, Malatyalılarla buluştu

Malatyalı yönetmen Haydar Işık'ın çektiği 'O İş Bende' filminin başrol oyuncuları Doğuş ve Nilay Toprak Malatya'da seyirciyle buluştu.

Yeşil Sinemada film gösterimi öncesi yönetmen Haydar Işık ve oyuncular, izleyicilerle sohbet ederek fotoğraf çektirdi. Yönetmen Işık, Malatya'nın kendisi için özel bir yeri olduğunu dile getirdi. Güzel bir sinema filmi yaptıklarını aktaran Işık, oyuncularını Malatya'ya getirerek böyle bir etkinlik gerçekleştirmenin kendisi için bir borç olduğunu belirtti.

Oyuncu Doğuş da Malatya'nın güzel bir şehir olduğunu kaydederek, sinemanın biraz yorucu bir iş olduğunu, titizlikle yapılması gerektiğini, keyif alarak çalıştıklarını, sette çok eğlendiklerini söyledi.

Oyuncu Nilay Toprak ise daha önce Malatya'ya bir kez daha geldiğini çoğu yakın arkadaşının ve aynı zamanda yönetmenleri Haydar Işık da Malatyalı olduğunu, şu an çok güzel bir ortam içerisinde ve mutlu olduğunu dile getirdi.

Konuşmaların ardından filmin gösterimi yapıldı. Enver Sülük ve Murat Taş'ın senaryosunu yazdığı yerli komedi filmi 'O İş Bende', sefa içinde yaşayan fakat varlıklı babasının iflas edip hastalanması sonrası üzerine kalan borçları ödemenin yollarını arayan bir gencin hikayesini odağına aldı.

Malatya \'O İş Bende\' Filminin Başrol Oyuncuları, Malatyalılarla Buluştu
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Malatya 'O İş Bende' Filminin Başrol Oyuncuları, Malatyalılarla Buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement