Mehmetçikler İçin Fetih Suresini Okuyup Dua Ettiler - Son Dakika
Güncel

Mehmetçikler İçin Fetih Suresini Okuyup Dua Ettiler

Mehmetçikler İçin Fetih Suresini Okuyup Dua Ettiler

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde, Ak Ocaklar İlçe Teşkilatı yöneticileri, Zeytin Dalı Harekatı’nın başarılı olabilmesi için dua etti ve hazırlanan 4 kazan tavuklu pilav vatandaşlara ikram etti.

29.01.2018 11:51

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde, Ak Ocaklar İlçe Teşkilatı yöneticileri, Zeytin Dalı Harekatı'nın başarılı olabilmesi için dua etti ve hazırlanan 4 kazan tavuklu pilav vatandaşlara ikram etti.

Tavşanlı Cumhuriyet Meydanı'ndaki buluşmada Fetih Suresi okudu ve dua edildi. Ak Ocaklar Tavşanlı İlçe Başkanı Hasan Şen, "Tavşanlılı hemşehirlilerimiz, bir hafta önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'ın Kütahya'daki kongrede müjdesini verdiği Afrin Zeytin Dalı operasyonumuz hızlı bir şekilde devam etmektedir. Millet olarak hep birlikte tek yürek, tek yumruk ve tek ses olduk. Ordumuzun Rabbim yardımcısı olsun ve ilelebet ayaklarımızı bu topraklarda sabit kılsın. Ordumuza zafer nasip etsin. Bizler de Tavşanlı Ak Ocaklar olarak, bu mübarek mücadelede her türlü kazalardan belalardan, musibetlerden ordumuzun korunması için böyle bir organizasyon yaptık. Allah kabul etsin" ifadesini kullandı.

Etkinliğe, AK Parti İlçe Başkanı Nejat Tülek, Maden İş Batı Anadolu Şubesi yönetimi, Cevizdere Şehitleri Dernek Başkanı Adem Öztürk ile çok sayıda vatandaş katıldı. (Tİ - EFE) - KÜTAHYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Mehmetçikler İçin Fetih Suresini Okuyup Dua Ettiler - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement