NATO Askerleri Antalya Gecelerine Aktı - Son Dakika
Güncel

NATO Askerleri Antalya Gecelerine Aktı

NATO Askerleri Antalya Gecelerine Aktı

Antalya'da, Turizm Sezonunun Kapanmasıyla Sakin Günler Yaşayan Esnaf ve Barlar Sokağındaki Eğlence Yerleri NATO Donanmasına Ait 7 Askeri Geminin Ziyaretiyle Yeniden Canlandı. Antalya Limanı'na Demirleyen 7 Gemide Bulunan Toplam Bin 200 Askeri Personel Dün Akşam Saatlerinde Gemiden İnerek Kendilerini Barlar Sokağına Attı. Su Gibi Alkol İçen Askerler Dans Edip Çılgınca Eğlendi. Gece Yarısına Kada...

16.10.2007 10:48
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Antalya'da, turizm sezonunun kapanmasıyla sakin günler yaşayan esnaf ve barlar sokağındaki eğlence yerleri NATO donanmasına ait 7 askeri geminin ziyaretiyle yeniden canlandı. Antalya Limanı'na demirleyen 7 gemide bulunan toplam bin 200 askeri personel dün akşam saatlerinde gemiden inerek kendilerini barlar sokağına attı. Su gibi alkol içen askerler dans edip çılgınca eğlendi. Gece yarısına kadar eğlenen askerlerin yaptıkları dans figürleri dikkat çekti.

Kızıldeniz'deki görev yerlerine geçmeden önce iki günlük liman ziyareti yapan NATO Daimi Deniz Kuvveti emrinde görevli Amerikan, Alman, Yunan, İtalyan, İspanyol ve İngiliz savaş gemileri Antalya gecelerine canlılık getirdi. Gemiden inen NATO askerleri, çarşıya ve barlara akın etti. Uzun süre denizde olan askerler barlar sokağında eğlence yerlerini gezdi.

Amerikan Laboon, Alman Rhoen, Yunan Aegean, İtalyan Aliseo, İspanyol Cnarias ve Marques Ensenada ile İngiliz Northumberland savaş gemileri 17 Ekim'de Antalya Limanı'ndan ayrılarak Kızıldeniz'e geçecek.

(TY-AT-HO-Y)

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel NATO Askerleri Antalya Gecelerine Aktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement