'Oliver Twist' Uyarlaması Yakında Fox TV'de - Son Dakika
Güncel

'Oliver Twist' Uyarlaması Yakında Fox TV'de

\'Oliver Twist\' Uyarlaması Yakında Fox TV\'de

Oliver Twist'in başlıca rolleri Berkehan Tüter, Mustafa Uğurlu, Çağdaş Onur Öztürk, Denise Capezza, Nusret Çetinel ve Berke Üzrek paylaşıyor.

19.03.2014 09:49  Güncelleme: 09:48

Yapımcılığı Limon Film/ Hayri Aslan'a ait olan dizinin yönetmenliği Serdar Akar'a, senaryosu Feride Çiçekoğlu'na ait. Dizide başlıca rolleri Berkehan Tüter, Mustafa Uğurlu, Çağdaş Onur Öztürk, Denise Capezza, Avni Yalçın, Nusret Çetinel ve Berke Üzrek paylaşıyor.

'DESTANSI BİR AŞKA TANIK OLACAĞIZ'

'Düşler ve Umutlar'ın yapımcısı Hayri Aslan, Oliver Twist'i neden uyarladıkları konusuna açıklık getirirken özetle şunları söyledi: "Söz konusu roman her şeyden önce, her toplumda ve her dönemde rastlanabilir evrensel temaları işliyor. Farklı sosyal sınıflar arasındaki farklı ahlak anlayışları, temel çatışmalar, bir çocuğun gözlemleriyle, 'masumiyet' ekseninde aktarılıyor okuyucuya. Bu yanlarıyla proje arayışımıza çok denk düşen bir başyapıt oldu Oliver Twist."
İtilip kakılan, hayata tutunmak için insanüstü bir savaş veren çocuk kahramanımız Yusuf'un hikayesiyle bazen bataklıkta açan gülleri, bazen de gül bahçesindeki bataklığı izleyeceğimizi ifade eden Hayri Aslan, Düşler ve Umutlar dizisiyle, gösteriye dönüşmüş sözde yardımseverlikleri, 'hayır kurumu' adı altında dönen çıkar oyunlarını, adalet ve hoşgörü arayışının peşin yargılar yüzünden nasıl içinden çıkılmaz bir hal aldığını izlerken destansı bir aşka da tanık olacağımızı ifade etti.

KÜNYE:
Yapımcı: Limon Film/ Hayri Aslan
Yayıncı Kuruluş: Fox TV
Yönetmen: Serdar Akar

Oyuncular: Berkehan Tüter, Mustafa Uğurlu, Çağdaş Onur Öztürk, Denise Capezza, Berke Üzrek, Avni Yalçın, Zeynep Irgat, Nusret Çetinel, Ayberk Pekcan, Zeynep Gülmez , Uğur Güneş, Okan Selvi, İbrahim İris, Erdi Işık, Furkan Berk Kıran, Emre Ayan, Ebru Karanfilci, Gülşah Şahin, Füsun Öztoprak, Kadir Toprak Karaman, Burak Şahan Gönültaş, Salih Muhammet Gönültaş, Berat Efe Parlar, Engin Ege Çıray, Arda Kalaycı, Emirhan Akbaba, Efe Aydın, Caner Solmaz, Ahmet Kayacan.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Oliver Twist' Uyarlaması Yakında Fox TV'de - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement