Ordulu Şehidin Ankara'daki Evine Ateş Düştü - Son Dakika
Güncel

Ordulu Şehidin Ankara'daki Evine Ateş Düştü

Ordulu Şehidin Ankara\'daki Evine Ateş Düştü

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde devam eden operasyonlar sırasında yaralanan 3 güvenlik görevlisinden biri olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Hüseyin Gümüş, kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak şehit oldu.

19.02.2016 18:15

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde devam eden operasyonlar sırasında yaralanan 3 güvenlik görevlisinden biri olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Hüseyin Gümüş, kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak şehit oldu.

Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Hüseyin Gümüş'ün Ankara'nın Gölbaşı ilçesindeki evine ateş düştü. Şehit Gümüş'ün şehadet haberi, Ankara Merkez Komutanlığı ekipleri tarafından Gölbaşı ilçesindeki ailesine verildi. Acı haberin ardından şehidin evinin bulunduğu binaya Türk bayrakları asıldı. Şehidin eşi Kıymet Gezginci Gümüş'ün hemşire olduğu ve bir erkek çocuklarının olduğu öğrenildi.

Aslen Ordulu olan Hüseyin Gümüş'ün şehit olduğu haberini alan yakınları ve Gölbaşı HASVAK Devlet Hastanesi'nde hemşire olan eşi Kıymet Gezginci Gümüş'ün mesai arkadaşları Gölbaşı ilçesinde bulunan evine akın etti. 5-6 aydır Güneydoğu'da görev yaptığı öğrenilen Şehit Gümüş'ün Ordu'daki ana ocağına da acı haber ulaştı. Gölbaşı Belediyesi şehit haberinin ardından şehidin evinin önüne taziye çadırı kurdu.

Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Hüseyin Gümüş ile aynı mahallede oturan ve 10 Şubat 2016 tarihinde PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Özel Kuvvetler mensubu Deniz Yüzbaşı Fatih Yaşar da şehit düşmüştü. - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ordulu Şehidin Ankara'daki Evine Ateş Düştü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement