Rektörler Konuşuyor" Namık Kemal Üniversitesi'nde - Son Dakika
Güncel

Rektörler Konuşuyor" Namık Kemal Üniversitesi'nde

Rektörler Konuşuyor" Namık Kemal Üniversitesi\'nde

Türkiye gazetesinde Çarşamba Günleri yayınlanan “Rektörler Konuşuyor” yazı dizisiyle üniversiteleri tanıtan Doç. Dr. Süleyman Doğan, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ile bir araya geldi.

28.09.2014 14:56

Türkiye gazetesinde Çarşamba Günleri yayınlanan "Rektörler Konuşuyor" yazı dizisiyle üniversiteleri tanıtan Doç. Dr. Süleyman Doğan, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ile bir araya geldi.

Üniversitelerin sorunları, gelişimleri, sosyal ve kültürel gelişimleri hakkında Tekirdağ'da bulunan Namık Kemal Üniversitesi'ni ziyaret ederek Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek'e sorularını yönelten Doç. Dr. Süleyman Doğan, bir sonraki yazı dizisinde Namık Kemal Üniversitesi'nin yer alacağını belirtti. Namık Kemal Üniversitesi'nin yerni yapılanma sürecinde olduğunu belirten Doç. Dr. Doğan, Namık Kemal Üniversitesi'nin yatırımlarla hızla geliştiğini belirterek, "Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ile bir araya gelerek üniversitenin gelişimini değerlendirdik. Trakya'da hızla gelişen Namık Kemal Üniversite'ne yapılan yatırımları ve gelişmeleri yerinde inceledik. Namık Kemal Üniversitesi hızla gelişen çehresi ile Türkiye'de örnek olan üniversiteler arasına girecektir. Üniversiteye yapılan yeni yatırımlar hakkında aldığımız bilgiler bize gelişimin büyüklüğünü gösterdi" dedi. - TEKİRDAĞ

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Rektörler Konuşuyor' Namık Kemal Üniversitesi'nde - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement