Şehidin Ailesine Bayram Ziyareti - Son Dakika
Güncel

Şehidin Ailesine Bayram Ziyareti

Şehidin Ailesine Bayram Ziyareti

Şırnak'ta Mayın Patlaması Sonucu Şehit Olan Çan'ın Yaykın Köyünden Piyade Komando Çavuş Özgür Kahveci'nin Ailesine Bayram Ziyaretinde Bulunuldu.

13.10.2007 16:47

Şırnak'ta mayın patlaması sonucu şehit olan Çan'ın Yaykın köyünden Piyade Komando Çavuş Özgür Kahveci'nin ailesine bayram ziyaretinde bulunuldu.

Vatani görevini Siirt Üçüncü Tugay Komutanlığı'na bağlı Piyade Komando Çavuş olarak yapmakta iken Şırnak'ta teröristlerin döşediği uzaktan kumandalı mayının patlaması sonucu 25 Mayıs 2007 tarihinde şehit olan Özgür Kahveci'nin Çan'ın Yaykın köyündeki evine Çan Kaymakamı Ahmet Ümit, AK Parti Çanakkale Milletvekili Müjdat Kuşku, Çan Garnizon Komutanı ve Askerlik Şubesi Başkanı Personel Yüzbaşı Mehmet Bülbül, Çan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Üsteğmen Bülent Özgür Olgun, Çan İlçe Emniyet Müdürü

Levent Olgaçlı tarafından bayram ziyaretinde bulunuldu.

Kaymakam Ümit ve beraberindeki heyet Kahveci ailesinin evlerine yaptıkları ziyaretten sonra köy mezarlığına da giderek şehit asker Özgür Kahveci'nin mezarı başında dua etti.

Askerliğinin bitimine 3 ay kala oğullarının şehit olduğunu söyleyen anne Fatma ile baba Necmi Kahveci, diğer oğulları Hakan Kahveci'nin ise Kasım'da askere gideceğini belirterek, "Vatan sağ olsun. Bizim oğlumuz şehit oldu. Diğer askerlerimiz de şehit olmasınlar. Bu terör olayları sona erdirilsin" dedi.

Çan Kaymakamı Ahmet Ümit ise kederli aileye yeniden başsağlığı dileyerek, "Şehidimize bu mübarek Ramazan Bayramı'nda Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesi ile milletimize başsağlığı dileriz" diye konuştu.

(GŞ-AÖ-SN-SN-Y)

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Şehidin Ailesine Bayram Ziyareti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement