Tavşanlı'da AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı - Son Dakika
Güncel

Tavşanlı'da AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

Tavşanlı\'da AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Tavşanlı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, Başkan Nejat Tülek’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

29.12.2017 17:02

AK Parti Tavşanlı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, Başkan Nejat Tülek'in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıya AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Belediye Başkanı Mustafa Güler, Belde Belediye Başkanları, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyeleri ile partililerin katıldı.

Başkan Mustafa Güler konuşmasına 2019 seçimlerinin önemine değinerek başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kudüs krizinde gösterdiği liderliğin orta doğu ve İslam coğrafyasına ışık olduğunu ifade eden Başkan Güler, "Burada Erdoğan sevdalılarının heyecanına ortak olmaktan memnuniyet duyuyorum. Belediye ve Devlet yatırımlarını uzun uzun anlatmaya gerek yok. Bunları hepimiz çok iyi biliyoruz. Biz 2019'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sisteminde ilk kez seçilecek Başkanımızın yoluna bakalım. En az yüzde 50.1'lik hedefle çıkılan yolda nasıl yüzde 60-70'leri yakalarız ona bakalım. Bu seçim gerçekten çok önemlidir. Sadece ülkemiz için değil, İslam coğrafyası için önemlidir. Bakın BM Genel Kurulu'nda liderimiz dünya 5'ten büyüktür derken, ABD'nin artık insanlığı para ile satın alamayacağını öğrendiği bir kurul oldu. Bu farkındalığın lideri de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan oldu. Bize düşen davaya, ülkeye, vatana sahip çıkmak ve gece gündüz demeden çalışmaktır. Bazı soysuzlar KHK'lar üzerinden Milletimize ağır hakaretlerde bulunma cüreti gösterebiliyor. İnanın Türkiye Cumhuriyeti Devleti kadar bu dünyada demokrasiye sahip çıkan, özgürlükleri savunan bir ülke yoktur. Sorumsuz ve bu toprakların insanı olmayan kişiler acaba bu kadar fütursuzca ABD, Almanya, Fransa, İngiltere'de konuşabilir mi? Asla. Biz tüm saldırılara rağmen Milletimizin değerlerine, bayrağımıza, vatanımıza sahip çıkmak, gençlere emanet etmek için dur durak demeden çalışmalıyız" dedi.

AK Parti Kütahya İl Başkanı ali Çetinbaş, İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na yoğun katılım sebebiyle partililere teşekkür etti.

Toplantı dilek ve temennilerle sona erdi. (EFE) - KÜTAHYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Tavşanlı'da AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement