Tekden Denizlispor Akhisar Belediyespor'lu İki Futbolcunun Peşinde - Son Dakika
Güncel

Tekden Denizlispor Akhisar Belediyespor'lu İki Futbolcunun Peşinde

Tekden Denizlispor Akhisar Belediyespor\'lu İki Futbolcunun Peşinde

Transfer çalışmalarını sürdüren Tekden Denizlispor yönetimi, savunma ve sol kanat için düşünülen Akhisar Belediyespor ile temasa geçti.

16.01.2014 13:54
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Transfer çalışmalarını sürdüren Tekden Denizlispor yönetimi, savunma ve sol kanat için düşünülen Akhisar Belediyespor ile temasa geçti.

Akhisar Belediyespor'un sol kanat oyuncusu Sertan Vardar ile stoper Serkan Yalçın'ı sezon sonuna kadar kiralık isteyen yeşil siyahlılar, görüşmeleri Başkan Mehmet Özsoy kanalıyla sürdürüyor. Akhisar Belediyespor'un Serkan'ın transferine sıcak baktığı ancak teknik heyetin Sertan'ı kadroda tutmak istediği belirtildi.

Yöneticiler kulübüyle anlaştığı Medical Park Antalyasporlu Petr Janda'yı ikna etmeye çalışıyor. Janda'nın Antalya'dan ayrılmak istemediği, Denizlispor'un ise Çek futbolcuya hafta sonuna kadar süre verdiği belirtildi. Teknik direktör Özcan Bizati, pazar günü deplasmanda oynayacakları 1461 Trabzon karşılaşmasına kilitlendiklerini belirterek, "Bu maçı kazanıp, yeni bir sayfa açmak istiyoruz" diye konuştu. - Denizli

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tekden Denizlispor Akhisar Belediyespor'lu İki Futbolcunun Peşinde - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Niğde Valiliği TYP Programı ile 150 Kişi İşe Alacak
    13:24 Niğde Valiliği TYP Programı ile 150 Kişi İşe Alacak

    Niğde Valiliği bünyesinde çalıştırılmak üzere TYP (Toplum Yararına Program) çerçevesinde 150 kişi alınacak. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 18 Nisan 2024 Perşembe olarak belirlendi. İstihdam edilecek kişiler kura sonucu belirlenecek ve 29 Nisan - 29 Ekim 2024 tarihleri arasında 6 ay süreyle istihdam edilecek. Başvurular iskur.gov.tr, e-Devlet veya Alo 170 iletişim hattı üzerinden yapılabilecek. Detaylı bilgi için https://esube.iskur.gov.tr/ adresi ziyaret edilebilir.

  • Başkan Ahmet Akın ilk nikah sözünü tuttu
    13:22 Başkan Ahmet Akın ilk nikah sözünü tuttu

    Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, seçim çalışmaları sırasında Kepsut'un Hotaşlar Mahallesi'nde yapılan sürpriz evlilik teklifine denk geldi. Elif Çalpan ve Umutcan Tuzcusan çiftine, 'Nikahınızı kıyacağım' sözü veren Başkan Ahmet Akın, hem sözünü tuttu hem de göreve geldikten sonra ilk nikahını kıydı.


Advertisement