Vali Çağatay'dan Karakol ve Okul Ziyaretleri - Son Dakika
Güncel

Vali Çağatay'dan Karakol ve Okul Ziyaretleri

Vali Çağatay\'dan Karakol ve Okul Ziyaretleri

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Hizan ilçesinde Sağınlı Jandarma Karakol Komutanlığı ile Sağınlı ve Gayda Yatılı Bölge Okullarını ziyaret etti.

20.02.2019 01:37

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Hizan ilçesinde Sağınlı Jandarma Karakol Komutanlığı ile Sağınlı ve Gayda Yatılı Bölge Okullarını ziyaret etti.

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, beraberindeki İl Jandarma Komutanı Albay Erhan Demir ve İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar ile birlikte Hizan İlçesini ziyaret etti.

Kaymakam Bülent Hamitoğlu tarafından karşılanan Vali Çağatay, ilk olarak Sağınlı Jandarma Karakol Komutanlığına moral ziyaretinde bulundu.

Sağınlı köyünde yaşayan vatandaşlarla sohbet eden Vali Çağatay, karakolda görev yapan Mehmetçikle tanışarak sohbet etti.

Daha sonra Sağınlı Kamran İnan Yatılı Bölge okulunu ziyaret eden Vali Çağatay, öğretmenlerle toplantı yaparak sorun ve taleplerini dinledi. Yol üzerindeki Soğuksu köyünü de ziyaret eden Vali Çağatay, köylülerle sohbet edip çay içti.

Son olarak Gayda'da bulunan Abidin İnan Gaydalı Yatılı Bölge Okulunu ziyaret eden Vali Çağatay, öğrencilerle ilgilendikten sonra okulda görevli öğretmenlerle toplantı gerçekleştirdi. - BİTLİS

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Vali Çağatay'dan Karakol ve Okul Ziyaretleri - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement