AK Partili Kaynarca Seçimlere Hazırlanıyor - Son Dakika
Güncel

AK Partili Kaynarca Seçimlere Hazırlanıyor

AK Partili Kaynarca Seçimlere Hazırlanıyor

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, "Birlikte çıktığımız bu yolda en büyük avantajımız yol arkadaşlığımız." dedi.

19.01.2014 00:19  Güncelleme: 00:34

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, "Birlikte çıktığımız bu yolda en büyük avantajımız yol arkadaşlığımız" dedi.

Kaynarca, AK Parti Havsa İlçe Başkanlığı'nda partililerle buluştu. Kaynarca, partisinin ilçe başkanlığında gazetecilere yaptığı açıklamada, yerel seçimlere hazırlandıklarını söyledi.

Vatandaşlarla her zaman iletişim halinde olduklarını belirten Kaynarca, şunları kaydetti:

"Burada bulunmamın sebebi, AK Parti eski İzmir Milletvekili Erdal Kalkan, 'Edirne'de her yeri alabilirsiniz fakat Havsa ve Keşan'ı asla alamazsınız' demişti. Şu an onun için buradayım. Havsa'da yerel seçimlerde yapılacak çalışmalar, adayımızın belirlenmesinin ardından birlik ve beraberlik içerisinde Havsa'ya AK belediyecilik gelecektir. Öte yandan, sandık görevlilerinden isteğim, sandık listelerini en iyi şekilde incelemeniz. Emanetlerine sahip çıkacak sandık görevlilerini iyi belirlemeniz ve en önemlisi ideolojik düşünceye sahip sandık başkanlarına karşı çok dikkatli olunmasıdır. AK Parti'nin Havsa adayı en geç 27 Ocak'a kadar belirlenecek. Bu konuda bir sıkıntı yok. Birlikte çıktığımız bu yolda en büyük avantajımız yol arkadaşlığımız."

Kaynarca, Uzunköprü'de de vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanlığı'nda partililerce düzenlenen toplantıya katılan Kaynarca, yerel seçim çalışmalarını dört bir yandan sürdürdüklerini kaydetti. - Edirne

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Partili Kaynarca Seçimlere Hazırlanıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement