Zeytin Dalı Harekatı'nda Şehit Olan Askerler İçin Zeytin Fidanı Diktiler - Son Dakika
Güncel

Zeytin Dalı Harekatı'nda Şehit Olan Askerler İçin Zeytin Fidanı Diktiler

Zeytin Dalı Harekatı\'nda Şehit Olan Askerler İçin Zeytin Fidanı Diktiler

Karacabey Cahide Kırlıağaç Anaokulu öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan askerler için 26 adet zeytin fidanı dikti.

09.04.2018 14:29

Karacabey Cahide Kırlıağaç Anaokulu öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan askerler için 26 adet zeytin fidanı dikti.

Kaymakam Yusuf Gökhan Yolcu, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Vural, İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen Emre Kavak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, Cahide Kırlıağaç Anaokulu Müdürü Yeliz Önal ve anasınıfı öğrencilerinin katıldığı etkinlik, okul bahçesinde gerçekleştirildi.

Etkinlikle ilgili kısa bir açıklamada bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, "Minik yavrularımızın böyle güzel bir etkinlik düzenlemeleri bizi duygulandırdı. Şimdi onlarla birlikte Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan askerlerimiz için zeytin fidanı dikeceğiz. Başta okul müdürleri olmak üzere, öğretmenleri ve minik yavrularımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Daha sonra anaokulu öğrencileri, etkinliğe katılan protokol üyeleriyle birlikte zeytin fidanlarını toprakla buluşturdular. - BURSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Zeytin Dalı Harekatı'nda Şehit Olan Askerler İçin Zeytin Fidanı Diktiler - Son Dakika


Advertisement