10 günde ailesinden 4 kişiyi koronadan kaybetti - Son Dakika

10 günde ailesinden 4 kişiyi koronadan kaybetti

07.12.2020 09:39

Bursa'da Türkiye Düşünce Kulübü Genel Başkanı Ercan Yakut'un annesi, ablası, baldızı ve kuzeni 10 gün içinde koronaya yakalanarak yaşamını yitirdi. Yakut "Ailemden 4 kişi vefat etti, dikkatli olmak lazım. Bizim yüzümüzden kimsenin canı yanmasın" ifadelerinde bulundu.

Türkiye Düşünce Kulübü Genel Başkanı Ercan Yakut'un ailesinden 4 kişi 10 gün içinde koronavirüsten dolayı hayatını kaybetti. Ercan Yakut'un annesi Hacı Zümrete Yakut, ablası Hacı Aslı Yakut, baldızı Leman Sezer ve amca oğlu Abdüsselam Akbaş, gözyaşları içinde toprağa verildi.

"BİZİM YÜZÜMÜZDEN KİMSENİN CANI YANMASIN"

Koronavirüse karşı vatandaşları tedbirli olmaya davet eden Türkiye Düşünce Kulübü Genel Başkanı Ercan Yakut, "Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Biz farkında olmadan annem bir sabah rahatsız olduğunu söyledi. Hastaneye götürdük. Koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Kısa bir süre sonra vefat etti. Sonra ablam ve baldızım vefat etti. En son amca oğlum vefat etti. Koronavirüsten ailemden 4 kişi 10 günde vefat etti. Bu hastalığa karşı tedbirli olmamız lazım, ateş düştüğü yeri yakıyor. Bizim yüzümüzden kimsenin canı yanmasın, sevdiklerimizi koruyalım kurallara uyalım" dedi.

10 içinde ailesinden 4 kişiyi koronadan kaybetti
YORUMLAR
500
Covid-19 Çağrı Merkezi'ne gelen çağrı sayısı 10 binden 100'e düştü Covid-19 Çağrı Merkezi'ne gelen çağrı sayısı 10 binden 100'e düştü
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 10 günde ailesinden 4 kişiyi koronadan kaybetti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement