Son Dakika Haberleri: 101 Saatlik Rekor Denemesi İkü'de

101 Saatlik Rekor Denemesi İkü'de

3 gün önce

İSTANBUL Kültür Üniversitesi (İKÜ), düzenleyeceği bahar şenliği 'İKÜ Fest'19' kapsamında 'Kent FM', 101 saatlik kesintisiz canlı yayınla rekor denemesi yapacak.

101 Saatlik Rekor Denemesi İkü'de, System.String[]
İSTANBUL Kültür Üniversitesi (İKÜ), düzenleyeceği bahar şenliği 'İKÜ Fest'19' kapsamında 'Kent FM', 101 saatlik kesintisiz canlı yayınla rekor denemesi yapacak.

İKÜ Ataköy Yerleşkesinde 24-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek festivalde, 26 Nisan Cuma akşamı Sıla, 27 Nisan Cumartesi akşamı ise Edis sahne alacak.

Organizasyonda aynı zamanda, Kent FM'in programcılarından Metehan Mert Çakır, geçtiğimiz yıl yine İKÜ'de gerçekleştirdiği 75 saatlik kesintisiz canlı yayın rekorunu, bu yıl da 'Arka Koltuk King Size' programı ile 101 saate çıkarmayı hedefliyor.

SILA VE EDİS SEVİLEN ŞARKILARINI GENÇLER İÇİN SÖYLEYECEK 

'İKÜ Fest 2019'da, 26 Nisan Cuma akşamı Evet Ne Söylüyoduk grubunun solisti Ayçin Asan ve Sıla, 27 Nisan Cumartesi akşamı Erdem Kınay ve Edis sahne alacak. 2 gün boyunca üniversitenin öğrenci kulüpleri ile yabancı uyruklu öğrenciler de düzenleyecekleri etkinliklerle festivale renk katacak.

75 SAATLİK REKOR 101 SAATE ÇIKARILACAK  

Festival kapsamında bir de rekor denemesi yapılacak. Geçtiğimiz yıl 'Arka Koltuk XXL' programı ile 75 saat aralıksız canlı yayında kalan Metehan Mert Çakır, bu yıl rekoru 101 saate çıkarmak için mikrofonda olacak. İKÜ, Kent FM ve Mynet işbirliğiyle gerçekleşecek 'Arka Koltuk King Size' canlı yayını, 24 Nisan Çarşamba günü 07.00'da başlayacak, 28 Nisan Pazar günü 12.00'da sona erecek. Aydilge, Can Kazaz, Gökhan Türkmen, Güliz Ayla, Kalben, Kargo, Kurtalan Ekspres, Manuş Baba, Redd, Tuna Kiremitçi gibi 40'tan fazla ünlü isim canlı yayın konuğu olacak ve mini performanslar sergileyecek. - İstanbul
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 11:26 Kaynak: DHALoris Karius'un Menajerinden Yönetime: Şimdi Alırsanız Bonservisi 20 Milyon Euro Olur İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Ali Koç'u Ziyaret Etti AK Parti'li Yavuz'dan İstanbul Seçimleriyle İlgili Yeni Açıklama: FETÖ de Bu İşin İçinde Ekrem İmamoğlu'nun 1 Mayıs'ta Biber Gazı Yediği Görüntüler Ortaya Çıktı