15 Temmuz Şehidi 2.Sınıf Emniyet Müdürü Meriç Alemdar İçin Mevlit Okutuldu - Son Dakika

15 Temmuz Şehidi 2.Sınıf Emniyet Müdürü Meriç Alemdar İçin Mevlit Okutuldu

2 yıl önce

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde Özel Harekat Daire Başkanlığında şehit düşen 2. sınıf Emniyet Müdürü Meriç Alemdar için mevlit okutuldu.Programa, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, MHP Ankara milletvekilleri Mevlüt Karakaya, Erkan Haberal ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, parti ilçe başkanları, özel harekat polisleri ve vatandaşlar katıldı

15 Temmuz Şehidi 2.Sınıf Emniyet Müdürü Meriç Alemdar İçin Mevlit Okutuldu, System.String[]

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde Özel Harekat Daire Başkanlığında FETÖ ile mücadele ederken şehit düşen 2. sınıf Emniyet Müdürü Meriç Alemdar için mevlit okutuldu.

ŞEHİDİN EVİNDE PROGRAM DÜZENLENDİ

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Özel Harekat Daire Başkanlığında şehit düşen Alemdar için evinde program düzenlendi.

PROGRAMA VATANDAŞLAR DA KATILDI

Programa, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, MHP Ankara milletvekilleri Mevlüt Karakaya, Erkan Haberal ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, parti ilçe başkanları, özel harekat polisleri ve vatandaşlar katıldı.

TÜM ŞEHİTLER İÇİN DE MEVLİT OKUTULDU

Öğlen namazı sonrası şehit Meriç Alemdar ve tüm şehitler için mevlit okutuldu.

Haber Yayın Tarihi: 21.07.2018 04:49 Kaynak: AASon Dakika

Deprem öldürmedi başına düşen sac parçası öldürdü
Muhabir, eline aldığı beton parçasının parçalandığını görünce şaşkına döndü Elazığ depremini önceden bilen Naci Görür'den yeni uyarı: 5 ilde ciddi tehlike var

Son Dakika Haberleri