Son Dakika Haberleri: 1907 Fenerbahçe'den Sürpriz Transfer: Untana

1907 Fenerbahçe'den Sürpriz Transfer: Untana

6 gün önce

MSI 2019 sonrası ormancısı Kirei ve üst koridor oyuncusu Ruin ile yollarını ayıran Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi şampiyonu 1907 Fenerbahçe Espor, SK Telecom 1'in üst koridoru Park "Untara" Ui-Jin'i transfer ettiğini açıkladı.

2017 ve 2018 yıllarını SKT1'de geçiren Untara, geçen yıl yaz mevsiminde yaşanan erken elenme sonrası ayrılmıştı. Kış mevsiminde hiçbir takımla anlaşmayan Untara, Ruin'in yerini dolduracak.

Fenerbahçe'den yaılan açıklamada, "Park "Untara" Ui-jin, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi'nde yeni bir çağ açmaya geliyor. Şimdi onun zamanı!" ifadelerini kullandı.

Untara, 2014 yılında Rebels Anarchy ile başladığı profesyonel espor kariyernde sırasıyla EP Carrie, Star Horn Royal ve CJ Entus'ta oynadı. SKT'de gösterdiği başarılı performansla dikkatlari çeken Untara, takımının başarısız sonuçları sonrası yeniden yapılanmaya gitmesiyle yollarını ayırmıştı.

Haber Yayın Tarihi : 14.05.2019 12:29 

YORUMLAR


Erzurum'da Şampiyonluğu Kutlayan Bir Galatasaraylıya 20 Kişi Saldırdı! Acemi Asker Eğitim Sonrası Kalp Krizi Geçirip Şehit Oldu Bitcoin Google Aramalarında Son 13 Ayın Zirvesinde Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye Karşı Tarihte Bir İlk!