3. Antalya Edebiyat Günleri - Son Dakika

3. Antalya Edebiyat Günleri

04.04.2018 16:02
3. Antalya Edebiyat Günleri, System.String[]

Muratpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Edebiyat Günleri etkinliği kapsamında verilecek onur ödülleri, Ahmet Telli, Adnan Özyalçıner ve İnci Aral'a takdim edilecek.

Muratpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Edebiyat Günleri etkinliği kapsamında verilecek onur ödülleri, Ahmet Telli, Adnan Özyalçıner ve İnci Aral'a takdim edilecek.

Muratpaşa Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, 26-29 Nisan tarihlerinde düzenlenecek 3. Antalya Edebiyat Günleri etkinliğinde verilen onur ödülleri için bu yıl 3 isim layık görüldü.

Bu yılın ödülleri, şair Ahmet Telli, edebiyatın farklı türlerinde eser veren Adnan Özyalçıner ile yazar İnci Aral'a takdim edilecek.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, çağdaş ve yaşanabilir bir kentin sakinlerine ve konuklarına sundukları arasında doyurucu, zengin ve değerli bir edebiyat ortamının da olması gerektiğini bildirdi. Bu anlayışla başlayan Antalya Edebiyat Günleri'nin 3 yaşına girdiğini kaydeden Başkan Uysal, "Antalya, ona yakışan, canlı, değerli ve sürekli bir sanat ortamına sahip olmalıdır. Antalya Edebiyat Günleri'nin amacı, Antalya'yı canlı bir edebiyat şehri yaparken onun edebiyatta daha çok yer almasını sağlamaktır." ifadesini kullandı.

Onur ödülleri, 27 Nisan 2018 tarihinde Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu'nda düzenlenecek gecede verilecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat 3. Antalya Edebiyat Günleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Şarkıcı Ceylan Ertem, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Sivas Belediyespor'u 4-0 yenen Fenerbahçe, kupada tur atladı BioNTech ile Pfizer'in ürettiği koronavirüs aşısı 10 Aralık'tan itibaren dağıtılmaya başlanabilir G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Serhat Ünal: Toplumun yüzde 60'ı aşılandığında salgın duracak Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Son Dakika: Türkiye'de 24 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 161 kişi vefat etti, 7381 yeni vaka tespit edildi Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var