3 erkek öğrenciye cinsel saldırıda bulunan şahıs yakalandı - Son Dakika

3 erkek öğrenciye cinsel saldırıda bulunan şahıs yakalandı

2 ay önce

Nevşehir'de bir köy okulunda 3 erkek çocuğuna cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla bir kişi gözaltına alındı. Cinsel saldırı olayı, çocukların durumu ailelerine anlatmasıyla ortaya çıktı.

Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde bir köy okulunda 3 erkek öğrenciye cinsel saldırıda bulunan şahıs İstanbul'da yakalandı. Jandarma ve polisin yoğun çalışmaları sonucu yakalanan şahıs, İstanbul'da mahkemeye çıkarılacak.

ÇOCUKLAR ANLATINCA ORTAYA ÇIKTI

Edinilen bilgilere göre, Gülşehir'de bir köy okulunda 3 erkek öğrenciye cinsel saldırı olayı, çocukların yakınlarına söylemesi ile ortaya çıktı. Köyde çocukların yakınlarına olayı anlatmasının ardından jandarma ekipleri harekete geçti.

JANDARMA VE POLİS HER YERDE ARADI, İSTANBUL'DA YAKALANDI

Olayı gerçekleştirdiği tespit edilen S.S. hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yakalama kararı çıkartılmasıyla birlikte jandarma ve polis ekipleri her yerde arama yaptı. Dün gece saatlerinde jandarma ve polis ekiplerinin ortak çalışması sonrasında S.S. İstanbul'da yakalanarak gözaltına alındı.

DURUŞMA İSTANBUL'DA

Emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenilen S.S.'nin İstanbul'da mahkemeye çıkartılacağı öğrenildi.

3 erkek öğrenciye cinsel saldırıda bulunan şahıs yakalandı
Haber Yayın Tarihi: 12.12.2019 11:11 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Esra Erol, internetten tanıştığı adamla ilişkiye giren evli kadına fena patladı
Otel odasında bir adamla yakalanan kadını, Endonezya'nın ilk "kadın kırbaç ekibi" cezalandırdı Çin'de yaşayan Türk vatandaşından, koronavirüsle ilgili korkutan açıklama

Son Dakika Haberleri