Son Dakika Haberleri: 4 Yaşındaki Çocuğa İstismarda Bulunan Sapık İçin 66 Yıl Hapis İstendi

4 Yaşındaki Çocuğa İstismarda Bulunan Sapık İçin 66 Yıl Hapis İstendi

10 ay önce

Adana'da 4 yaşındaki çocuğa istismarda bulunan sapık için 66 yıl hapis istemiyle iddianame hazırlandı.

Adana Cumhuriyet Başsavcılığınca 4,5 yaşındaki kız çocuğuna istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Sedat K. hakkında, iki ayrı suçtan en üst sınırdan olmak üzere 66 yıl hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

CİNSEL İSTİSMARDAN 45 YIL

Yüreğir ilçesi Levent Mahallesi'nde 10 Şubat'ta, bir düğünde 4,5 yaşındaki kıza istismarda bulunurken yakalanıp tutuklanan Sedat K. hakkındaki soruşturma tamamlandı. Adana Cumhuriyet Başsavcılığı Çocuk Suçları Soruşturma Bürosu tarafından, şüpheli hakkında "Çocuğun nitelikli cinsel istismarı" suçundan 45 yıl, "Cebir tehdit veya hile kullanarak çocuğu cinsel amaçlı hürriyetinden yoksun kılma" suçundan da 21 yıl olmak üzere toplam 66 yıl hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

KİMYASAL HADIM GÜNDEMDE

Bilindiği gibi Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, "Çocuk istismarcıları için kimyasal hadım 2-3 gün içinde gündeme gelebilir" dedi.

Gül'ün bu açıklamalarının ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise "En ağır ceza için adım atılacak" ifadelerini kullanmıştı.

Çocuk İstismarına Karşı Yeni Önlem! 6 Bakandan Oluşan Komisyon Kurulacak

Erdoğan'dan Çocuk İstismarıyla İlgili Açıklama: Talimat Verdik, En Ağır Ceza Neyse Adım Atılacak

Adalet Bakanı: Çocuk İstismarcılarına Kimyasal Hadım Gündemde

Bahçeli'den Çok Sert Pedofili Çıkışı: Boğazına Yağlı Urgan Geçirilmeli
Fatih Portakal'dan Kendisine "Edepsiz" Diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yanıt Geldi Şeyma Subaşı'nın Başına Talih Kuşu Kondu

Beşiktaş, Trabzonspor ile 2-2 Berabere Kaldı