Son Dakika Haberleri: Antalya'da Otobüs Şoförü, 80 Saniyelik Kırmızı Işıkta Sigara Molası Verdi

Antalya'da Otobüs Şoförü, 80 Saniyelik Kırmızı Işıkta Sigara Molası Verdi

3 ay önce

Antalya'da toplu ulaşım aracının şoförü, kırmızı ışık süresini sigara içerek değerlendirdi. Kısa bir süre içinde sigarasını içen sürücü, yeşil ışık yanmadan aracına bindi ve ışığın yeşile dönmesiyle birlikte yoluna devam etti.

Antalya'da toplu ulaşım aracının şoförü, kırmızı ışık süresini sigara içerek değerlendirdi. Kısa bir süre içinde sigarasını içen sürücü, yeşil ışık yanmadan aracına bindi ve ışığın yeşile dönmesiyle birlikte yoluna devam etti. Şoförün bu anları otobüsteki yolcular tarafından kaydedildi.

ULAŞIM ŞOFÖRÜ SEYİR HALİNDEYKEN KIRMIZI IŞIK YANDI

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz Cuma günü Antalya'da şehir içi toplu ulaşım şoförü içinde yolcularla birlikte Konyaaltı İlçesi 6. Caddeden Atatürk Bulvarına seyir halindeyken kavşakta kırmızı ışık yandı.

80 SANİYELİK IŞIKTA KOLTUĞUNDAN İNİP SİGARA YAKTI

Yaklaşık 80 saniyelik ışıkta koltuğundan inen sürücü, aşağıda sigarasını yaktı.

O ANLAR YOLCULAR TARAFINDAN KAYDEDİLDİ

Otobüs içinde bekleyeceği süreyi sigara içerek değerlendiren şoförün bu anları otobüsteki yolcular tarafından kaydedildi. Kısa bir süre içinde sigarasını içen sürücü, yeşil ışık yanmadan aracına bindi ve ışığın yeşile dönmesiyle birlikte yoluna devam etti.


YORUMLAR


"Korkuyorum" Diyen Fatih Portakal Hakkında Bir Suç Duyurusu Daha! Bakan Albayrak'tan Altını Olanlara Müjde! Pazartesi Günü Başlıyor

ABD'li Oyuncu Sarah Jessica Parker, Selahattin Demirtaş'ın Kitabıyla Görüntülendi