84 yaşında ekmeğinin peşinde - Son Dakika

84 yaşında ekmeğinin peşinde

19.01.2022 09:49

- 84 yaşında ekmeğinin peşinde 65 yıldır kol düğmesi dikerek geçimini sağlayan 84 yaşındaki Ejder Tanış, çalışma azmiyle herkese örnek oluyor Kahramanmaraş'ta 65 yıldır kol düğmesi dikerek geçimini sağlayan 84 yaşındaki Ejder Tanış, çalışma azmiyle herkese örnek oluyor.

- 84 yaşında ekmeğinin peşinde

65 yıldır kol düğmesi dikerek geçimini sağlayan 84 yaşındaki Ejder Tanış, çalışma azmiyle herkese örnek oluyor

KAHRAMANMARAŞ - Kahramanmaraş'ta 65 yıldır kol düğmesi dikerek geçimini sağlayan 84 yaşındaki Ejder Tanış, çalışma azmiyle herkese örnek oluyor.

Tarihi Kapalı Çarşı'da kol düğmesi dikerek geçimini sağlayan 84 yaşındaki 5 çocuk babası Ejder Tanış, ilerlemiş yaşına rağmen çalışma azmini kaybetmiyor.

Kol düğmesi dikerek rızkını kazanmaya çalıştığını söyleyen Tanış, "84 yaşındayım ve ömrümün yettiği kadar çalışmaya devam edeceğim. Burada kendi dükkanımda kol düğmesi, çıtçıtı dikerek helalinden paramı kazanıyorum. Çalışmak bana çok iyi geliyor. Doktor evden çıkmamı söyledi belirli rahatsızlıklarımdan dolayı. Ama ben her gün işime giderek o rahatsızlıklarımdan kurtuldum. Birilerine faydam dokunuyorsa ne mutlu bana. İnsanlara faydamın dokunduğunu bilmek beni daha da mutlu ediyor" dedi.

84 yaşında ekmeğinin peşinde
84 yaşında ekmeğinin peşinde
84 yaşında ekmeğinin peşinde
84 yaşında ekmeğinin peşinde

YORUMLAR
500
KAHRAMANMARAŞ - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Kahramanmaraş'ta Fener Alayı düzenlendi KAHRAMANMARAŞ - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Kahramanmaraş'ta Fener Alayı düzenlendi Üniversite öğrencileri bu festivalde dondurmaya doydu Üniversite öğrencileri bu festivalde dondurmaya doydu Kahramanmaraş'ta 1.5 milyon fidan dikilecek Kahramanmaraş'ta 1.5 milyon fidan dikilecek
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 84 yaşında ekmeğinin peşinde - Son Dakika


Advertisement