ABD'de Kürtaj Hakkı Protestoları - Son Dakika

ABD'de Kürtaj Hakkı Protestoları

25.06.2022 15:34
ABD'de Kürtaj Hakkı Protestoları

NEW YORK, 25 Haziran (Xinhua) -- ABD Yüksek Mahkemesi'nin Cuma günü, yaklaşık yarım yüzyıl önce karara bağlanan ve ülkede kürtaj için anayasal bir hak oluşturan New York eyaletindeki Roe v.

NEW YORK, 25 Haziran (Xinhua) -- ABD Yüksek Mahkemesi'nin Cuma günü, yaklaşık yarım yüzyıl önce karara bağlanan ve ülkede kürtaj için anayasal bir hak oluşturan New York eyaletindeki Roe v. Wade davasındaki kararı bozma kararı almasının ardından göstericiler Union Meydanı'nda bir protesto gösterisi düzenledi, 24 Haziran 2022. (Fotoğraf: Michael Nagle/Xinhua)

YORUMLAR
500
New York Valisi, Salman Rüşdi'ye saldırıyla ilgili, 'Kalem bıçağa galip gelecektir' dedi New York Valisi, Salman Rüşdi'ye saldırıyla ilgili, 'Kalem bıçağa galip gelecektir' dedi Bıçaklı saldırıya uğrayan İngiliz yazar Salman Rüşdi'nin sağlık durumu iyiye gidiyor Bıçaklı saldırıya uğrayan İngiliz yazar Salman Rüşdi'nin sağlık durumu iyiye gidiyor New York'ta saldırıya uğrayan Salman Rüşdi'nin sağlık durumu iyiye gidiyor New York'ta saldırıya uğrayan Salman Rüşdi'nin sağlık durumu iyiye gidiyor
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel ABD'de Kürtaj Hakkı Protestoları - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement