ABD'de 3 Kasım'da yapılan Başkanlık seçimleri sona erdi - Son Dakika

ABD'de 3 Kasım'da yapılan Başkanlık seçimleri sona erdi

24.11.2020 18:37

3 Kasım'da ABD'de yapılan seçimleri resmi olmayan sonuçlara göre kazanan Demokrat Parti'nin adayı Joe Biden, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Seçim bitti. Birbirini şeytanlaştırmak için tasarlanmış söylemleri bir kenara bırakmalıyız" dedi.

ABD'nin seçilmiş Başkanı Joe Biden, 3 Kasım'da ABD'de yapılan Başkanlık seçimlerinin sona erdiğini duyurdu.

Biden sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Seçim bitti. Taraftarlığı ve birbirini şeytanlaştırmak için tasarlanmış söylemleri bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Bir araya gelmeliyiz" dedi.

ABD'de 3 Kasım'da yapılan Başkanlık seçimleri sona erdi

TRUMP YENİLGİYİ KABUL ETMİŞTİ

ABD Başkanı Donald Trump, geçtiğimiz günlerde, Biden yönetimine geçiş için gerekli prosedürlerin başlatılması amacıyla ilgili kuruma tavsiyede bulunduğunu açıklamıştı. Seçilen Biden'ın, kendisi ve ekibinin geçiş süreci için federal kurumlardaki kaynak ve hizmetlere erişimine onay vermesini memnuniyetle karşıladığı bildirilmişti.

ABD'de 3 Kasım'da yapılan Başkanlık seçimleri sona erdi

Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya ABD'de 3 Kasım'da yapılan Başkanlık seçimleri sona erdi - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Survivor 2021'in 11. bölüm fragmanı yayınlandı! Çağrı öfkeden sinir krizi geçiriyor GSS ve Bağ-Kur prim borçluları 31 Aralık'a kadar sağlık hizmetlerinden yararlanmayı sürdürecek MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Ramo'nun kadrosuna dahil oldu Evlere gündeliğe giden kadın, iç çamaşırlarını satışa çıkardı hayatı değişti