Abuzer Kadayıf Filmi - Son Dakika

Abuzer Kadayıf Filmi

30.06.2011 23:24
Abuzer Kadayıf Filmi, System.String[]

Abuzer Kadayıf filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Abuzer Kadayıf filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Abuzer Kadayıf (Metin Akpınar) çok ünlü bir türkücüdür. Kasetleri kapış kapış satılmakta, gazeteleri boy boy resimlerini basmaktadır. Bozuk ve komik Türkçesiyle çeşitli konularda ahkam kesen Abuzer kimi zaman çiğköfte yoğururken kimi zaman kızlara sulanırken çıkar karşımıza.

Gerçekte Abuzer, sosyoloji profesörü Ersin Balkan'dan başkası değildir. Ersin Balkan bu çifte kimlik durumuna saygın bir iş için katlanmaktadır. Bir zamanlar karısını öldüren sokak çocuklarını topluma kazandırmak istemektedir. Bu durumu sadece, aynı zamanda menejeri de olan Abdu bilmektedir.

Yönetmen: Tunç Başaran

Senaryo: Kandemir Konduk

Oyuncular: Aziz Üstel, Özlem Savaş, Sibel Turnagöl, Talat Bulut, Metin Akpınar

Filmin Türü: Komedi, Drama,

Orijinal Adı: Abuzer Kadayıf

Yapım Yılı: 2000

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 104 dk.

Resmi Sitesi:

Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Vizyon Tarihi: 29.09.2000

Abuzer Kadayıf Filmi

Son Dakika Güncel Abuzer Kadayıf Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

TCDD'nin itirazı üzerine Marmaray'da aktarma kaldırıldı Burak Yılmaz, 7 maç üst üste gole katkı yaparak kulüp rekoru kırdı Messi, attığı golü Maradona'nın Newell's formasıyla kutlayarak efsaneyi andı Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için Tolga Çevik ile anlaştı Yeni kısıtlamalar için karar günü! Kabine toplantısı başladı, gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu