Acı içindeki seslere koşan adam, karı kazınca donmak üzere olan tilkiyi buldu - Son Dakika

Acı içindeki seslere koşan adam, karı kazınca donmak üzere olan tilkiyi buldu

22.01.2022 00:06

Türkiye genelinde kar yağışının etkisini artırmasıyla birlikte yabani hayat da zorlaşmaya başladı. Karın altından gelen inleme seslerine doğru giden bir adam, donmak üzere olan tilkiyi buldu.

Türkiye genelinde soğuk hava şartları etkisini artırdı. Başta doğu illerimiz olmak üzere birçok ilimiz de beyaza büründü. Ancak doğu illerimizde yabani hayat, aşırı soğuk nedeniyle neredeyse durma noktasına geldi.

KARDAN GELEN İNLEME SESLERİNE KOŞTU

TikTok'ta paylaşılan bir videoda, karın altındaki inleme seslerine doğru giden adam, karı kaldırdıktan sonra donmak üzere olan bir tilki ile karşılaştı.

TİLKİYİ YANINA ALDI

Videodaki vatandaş, acı çektiği görülen tilkinin donmasına ramak kala tilkiyi hemen eline kalarak aracına doğru koşmaya başladı. Yardımsever vatandaş, tilkiyi iyileştireceğini de sözlerine ekleyerek, videoyu izleyenlerin içini rahatlattı.

YORUMLAR (1)
  • Kerem Toy: Allah senden razı olsun abi çoğu insan senin yaptıgını yapmaz. Rabbim bu yaptıgını da karşılıksız bırakmaz. Cevap Yaz 38 1 Yayından Kaldır
500
Son dakika haberi | Rize-Artvin Havalimanı terminal ve kule binalarının yükselişi kamerada Son dakika haberi | Rize-Artvin Havalimanı terminal ve kule binalarının yükselişi kamerada TESK Başkanı Palandöken'den 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı Açıklaması TESK Başkanı Palandöken'den 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı Açıklaması Tıp ve sanat dünyasından isimler Dünya MS Günü'ne dikkat çekti Tıp ve sanat dünyasından isimler Dünya MS Günü'ne dikkat çekti

Son Dakika Yaşam Acı içindeki seslere koşan adam, karı kazınca donmak üzere olan tilkiyi buldu - Son Dakika


Advertisement