Son Dakika Haberleri: Acun Ilıcalı'dan Fener Ol Kampanyasına 2 Milyon TL'lik Yardım

Acun Ilıcalı'dan Fener Ol Kampanyasına 2 Milyon TL'lik Yardım

7 gün önce

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe WinWin programında kızları için 1907 forma ve reklam gelirini Fenerbahçe Kulübü'ne vereceğini söylemişti. Ilıcalı'nın reklam geliri ve aldığı formalarla birlikte 2 milyon TL'lik bir bağış yaptığı anlaşıldı.

Fener Ol kampanyasının en önemli ve görkemli etkinlikleri, Fenerbahçe Futbol Takımı ve Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı'nın da katılımıyla düzenlenen Fenerbahçe WinWin programlarıyla yapılmıştı.

TV8 ve FBTV'nin ortak yayınlarının ikincisinde Acun ılıcalı, kızları adına 1907 forma ve 2 günlük reklam gelirlerini bağışlayacağını açıklamıştı.

ACUN ILICALI'DAN 2 MİLYON TL'LİK DESTEK

Acun Ilıcalı'nın reklam geliri olarak Fenerbahçe Kulübü'ne 1,5 milyon TL bağışladığı ortaya çıktı. Ilıcalı, 1907 forma ile birlikte kulübe toplamda 2 milyon TL bağışladı.

Quaresma'dan Transfer Açıklaması: Beşiktaş İle 1 Yıllık Daha Sözleşmem Var

Ankaragücü'nü Bekleyen FIFA Tehdidi! Puanı Silinip, Küme Düşebilir

Hıcan Uluç'tan Ali Koç'a: Comolli ile Devam Et

Okan Buruk Alaçatı'dan 5 Milyona Ev Aldı, Tadilata Başladı

Acun Ilıcalı'dan Fener Ol Kampanyasına 2 Milyon TL'lik Yardım
Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 12:30 

YORUMLAR


Ali Koç'tan Hakem Tepkisi: Kurgulanmış Bir Düzen Var, Bu Düzeni Değiştirmek İçin Çalışacağız Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu Fener Ol Kampanyasında 34,5 Milyon Euro Gelir Elde Edildi Salep Soğanı Toplayanlara Biyolojik Çeşitliliği Tahripten 300 Bin Lira Ceza Kesildi