Adalardan Maltepe'ye sınava yetişme telaşı - Son Dakika

Adalardan Maltepe'ye sınava yetişme telaşı

26.06.2021 20:10

Adalardan Maltepe'ye sınava yetişme telaşı Pendik Belediyesi ekipleri, vapurla Bostancı'ya gelen Kınalıadalı genci sınav yerine yetiştirdi Sınav yerine ulaşamayan öğrencinin imdadına Pendik Belediyesi ekipleri yetişti İstanbul Kınalıada'da oturan YKS öğrencisi, Maltepe'deki sınav yerine...

Adalardan Maltepe'ye sınava yetişme telaşı

Pendik Belediyesi ekipleri, vapurla Bostancı'ya gelen Kınalıadalı genci sınav yerine yetiştirdi

Sınav yerine ulaşamayan öğrencinin imdadına Pendik Belediyesi ekipleri yetişti

İSTANBUL - İstanbul Kınalıada'da oturan YKS öğrencisi, Maltepe'deki sınav yerine otobüs hattı olmadığını öğrenince sosyal medya üzerinden yardım istedi. Gencin çağrısı üzerine harekete geçen Pendik Belediyesi ekipleri, vapurla Bostancı'ya gelen genci Maltepe'deki sınav yerine yetiştirdi.

Pendik Belediyesi ekipleri YKS öncesi sınava yetişme zorluğu çeken öğrencilerin yardımına koştu. Kınalı adada oturan ve YKS sınavına Maltepe Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu'nda girecek olan Kadem Bahar isimli genç, sınav yerine giden İETT otobüsü olmaması nedeniyle sosyal medyada üzerinden yardım istedi. Gencin yardımına koşan Pendik Belediyesi ekipleri, Bostancı Vapur İskelesi'ne gelen genç ve ailesini iskeleden alarak, Maltepe'de bulunan Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu'na bıraktı.

Sorunsuz bir şekilde sınava yetişen Kadem Bahar, "Kınalıada'da oturuyorum. YKS sınavına başvuru yaptım. Beni Maltepe'de bulunan Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu'na verdiler. Kınalıada'dan geliş gidiş zor olduğu için İBB'yi aradım. Otobüs seferlerinin olmadığını söylediler. Bende twitter üzerinden İBB Akparti Gurup Sözcüsü ve Pendik Meclis üyesi Murat Türkyılmaz'a ulaştım. Sağ olsun Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin'e bilgi vermesi üzerine Cin'in talimatıyla ekipler harekete geçti. Beni Bostancı iskelesinden araçla alıp sınava gireceğim okula getirdiler" diyerek Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin'e yardım çağrısına kayıtsız kalmamasından dolayı teşekkür etti.

Adalardan Maltepe'ye sınava yetişme telaşı
Adalardan Maltepe'ye sınava yetişme telaşı
Adalardan Maltepe'ye sınava yetişme telaşı
Adalardan Maltepe'ye sınava yetişme telaşı

YORUMLAR
500
AK Partili belediye şarkıcı Niyazi Koyuncu'nun konserini iptal etti! Sanatçı, sosyal medyadan tepki gösterdi AK Partili belediye şarkıcı Niyazi Koyuncu'nun konserini iptal etti! Sanatçı, sosyal medyadan tepki gösterdi 'Kılıçdaroğlu aday olacak' iddiası gündem oldu! CHP'den konuya ilişkin açıklama geldi 'Kılıçdaroğlu aday olacak' iddiası gündem oldu! CHP'den konuya ilişkin açıklama geldi Öztrak: 'Maltepe'deki Demokrasi Meydanı, Milletimizin Saraydan ve Beşli Çetelerden Çok Daha Büyük Olduğunu Tüm Dünyaya Bir Kez Daha Gösterdi' Öztrak: 'Maltepe'deki Demokrasi Meydanı, Milletimizin Saraydan ve Beşli Çetelerden Çok Daha Büyük Olduğunu Tüm Dünyaya Bir Kez Daha Gösterdi'
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Adalardan Maltepe'ye sınava yetişme telaşı - Son Dakika


Advertisement