Son Dakika Haberleri: Adana'da Umre Kayıtları Başladı

Adana'da Umre Kayıtları Başladı

8 yıl önce

Adana İl Müftüsü İsmail Canbolat, Diyanet İşleri Başkanlığı 2012 yılı umre organizasyonu kayıtlarının başladığını bildirdi.

Adana'da Umre Kayıtları Başladı, System.String[]

Adana İl Müftüsü İsmail Canbolat, Diyanet İşleri Başkanlığı 2012 yılı umre organizasyonu kayıtlarının başladığını bildirdi.


Canbolat, yazılı açıklamasında, Diyanet İşleri Başkanlığının çeyrek asrı aşkın bir zamandan beri hac ve umre hizmetlerini başarılı bir şekilde yerine getirdiğini belirtti.


Elde edilen deneyimlerle Türkiye'nin hac ve umre organizasyonunun ulaştığı seviyenin daha üstü bir düzeye çıkarma gayreti içerisinde olunduğunu ifade eden Canbolat, 2012 yılı umre organizasyonu kayıtların Adana Müftülüğü Umre Bürosunda yapılacağını bildirdi.


Canbolat, umre çıkışlarının 11 Şubat 2012 tarihinde planlandığını belirterek


"Umre turları ile bunlara ilişkin ücretler, Suudi Arabistan'daki şartlar ve uçak bilet fiyatları belli olduktan sonra duyurulacaktır" ifadesi kullandı.


- ADANA

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:02 Kaynak: AAABD Adana Konsolosluğu'nda çalıştığı iddia edilen Türk personellerin, zemzem suyuyla dalga geçmesi olay oldu
Güleda, ölmemek için 17 saat mücadele edip 3 kez kaçmaya çalıştı Milli olarak üretilen bu kolonlar ile milyonlarca lira Türkiye'de kalacak