Adana'da Umre Kayıtları Başladı - Son Dakika

Adana'da Umre Kayıtları Başladı

02.01.2012 14:02
Adana'da Umre Kayıtları Başladı, System.String[]

Adana İl Müftüsü İsmail Canbolat, Diyanet İşleri Başkanlığı 2012 yılı umre organizasyonu kayıtlarının başladığını bildirdi.

Adana İl Müftüsü İsmail Canbolat, Diyanet İşleri Başkanlığı 2012 yılı umre organizasyonu kayıtlarının başladığını bildirdi.

Canbolat, yazılı açıklamasında, Diyanet İşleri Başkanlığının çeyrek asrı aşkın bir zamandan beri hac ve umre hizmetlerini başarılı bir şekilde yerine getirdiğini belirtti.

Elde edilen deneyimlerle Türkiye'nin hac ve umre organizasyonunun ulaştığı seviyenin daha üstü bir düzeye çıkarma gayreti içerisinde olunduğunu ifade eden Canbolat, 2012 yılı umre organizasyonu kayıtların Adana Müftülüğü Umre Bürosunda yapılacağını bildirdi.

Canbolat, umre çıkışlarının 11 Şubat 2012 tarihinde planlandığını belirterek

"Umre turları ile bunlara ilişkin ücretler, Suudi Arabistan'daki şartlar ve uçak bilet fiyatları belli olduktan sonra duyurulacaktır" ifadesi kullandı.

- ADANA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Adana'da Umre Kayıtları Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Güzel sörfçü Palmateer, çırılçıplak soyunup dünyanın en büyük dalgalarına meydan okudu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı