Son Dakika Haberleri: Adnan Oktar'a Yönelik Operasyonda 9 Kadın, 13 Erkek Daha Gözaltına Alındı

Adnan Oktar'a Yönelik Operasyonda 9 Kadın, 13 Erkek Daha Gözaltına Alındı

6 gün önce

Adnan Oktar ve grubuna yönelik 4 ilde ve 120 adreste yapılan operasyon sürerken, Kandilli'deki bir villada 22 kişi daha gözaltına alındı. Operasyon sırasında, polise ateş açıldığı belirtiliyor.

Adnan Oktar ve grubuna yönelik 4 ilde 120 adreste yapılan operasyon sürüyor.

VİLLADA YAKALANDILAR

Kandilli'de bulunan bir villada gerçekleştirilen operasyonda 9 kadın ve 13 erkek gözaltına alındı. Bir çevik kuvvet otobüsüne bindirilen 9 kadın Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne doğru yola çıkarıldı.

100 ODALI VİLLA

Operasyonun devamında aynı villadan 13 erkek de gözaltına alındı. Böylece Adnan Oktar grubunun kullandığı ve 100 odası olduğu belirtilen villadan 22 kişi gözaltına alınmış oldu. Gözaltına alınanlar, çevik kuvvet otobüslerine bindirilerek Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne doğru yola çıkarıldı.

ATEŞ AÇMIŞLAR

Öte yandan, Kandilli'deki villada yapılan operasyon sırasında iki kişinin polise doğru silahla ateş ettikleri öğrenildi. İki kişinin tabancalarındaki şarjörleri boşattıktan sonra gözaltına alındıkları belirtildi.
Ünlü Oyuncu Nejat İşler'in Tekme Tokat Dayak Yediği İddia Edildi Vergi Rekortmeni Ali ve Aydın Kasap Kardeşlerin 19 Yıldır Adnan Oktar'ın Grubunda Yer Aldığı Ortaya Çıktı

Fatma Girik Kendisini 40 Yıldır Takip Eden Hayranı İçin Mahkemede İfade Verdi Melih Gökçek'ten "İnce" Tweeti: Hadi Sana Güle Güle Kılıçdaroğlu