Ağrı Defterdarlığı 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Ağrı Defterdarlığı 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

29.01.2019 17:59
Ağrı Defterdarlığı 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Ağrı ili Defterdarlığının 2018 yılı çalışmalarının değerlendirilmesi 2019 yılı hedeflerinin belirlenmesi amacıyla merkez ve ilçe müdürlükleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı.

Ağrı ili Defterdarlığının 2018 yılı çalışmalarının değerlendirilmesi 2019 yılı hedeflerinin belirlenmesi amacıyla merkez ve ilçe müdürlükleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı.

Ağrı ili defterdarlığı toplantı salonunda il Defterdarı Mehmet Tural ve merkez ve ilçe müdürleri ile yapılan değerlendirme toplantısında 2018 yılı gelir ve giderleri ile 2019 yılı hedefleri belirlenerek karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Söz konusu toplantıya Personel Müdürü (Defterdar Yardımcısı Vekili) Kenan Avşar, Muhasebe Müdür Vekili Cihan Baybars, Vergi Dairesi Müdürü Arif Demirtaş, Muhakemat Müdür Vekili Recep Demirci, Gelir Müdür Vekili Mustafa Temizkan, Diyadin Müdür Vekili Numan Arslan, Doğubayazıt Gürbulak Gümrük Saymanlık Müdür Vekili Nurer Dilmen, Doğubayazıt Vergi Dairesi Müdürü Zafer Deniz, Eleşkirt Malmüdürü Ertan Kantarcı, Hamur Malmüdürü Vekili Ömer Bodur, Taşlıçay Malmüdürü Vekili Yusuf Erkan, Patnos Vergi Dairesi Müdürü Halil Özdemir, Patnos Malmüdürü Kadir Türkmen katıldı.

İl Defterdarı Mehmet Tural, 2018 yılı faaliyet raporunu ve 2018 yılında karşılaştıkları sorunları merkez ve ilçe müdürleriyle paylaştı. Toplantıda 2019 yılında alınacak önlemler ile 2019 yılı gelir ve gider hedeflerini açıklayarak karşılıklı görüş alışverişte bulunuldu. - AĞRI

Ağrı Defterdarlığı 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ağrı Defterdarlığı 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Antikorlara yakalanmayan koronavirüs mutasyonu tespit edildi Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Bakan Koca'dan İstanbul'a bir iyi, bir kötü haber: Vaka sayısında yüzde 25 düşüş var, hastane ve yoğun bakımlar halen dolu Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz