AGÜ'de "İlham Veren Güçlü Kadınlar" Konulu Panel - Son Dakika

AGÜ'de "İlham Veren Güçlü Kadınlar" Konulu Panel

12.03.2020 14:26
AGÜ'de

Abdullah Gül Üniversitesi ve Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası işbirliği ile "İlham Veren Güçlü Kadınlar" konulu panel düzenlendi.

Abdullah Gül Üniversitesi ve Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası işbirliği ile "İlham Veren Güçlü Kadınlar" konulu panel düzenlendi. Panele konuşmacı olarak katılan kadın panelistler, iş ve kariyer yaşamlarını anlattı.

Panele AGÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Armağan Teke Lloyd, Gözüküçük Makine Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Kayseri KGK Başkan Yardımcısı Zuhal Gözüküçük, Türk Kadınlar Birliği Kayseri Şube Başkanı Ayşe Uzunlu ve Kayseri SMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Derya Çopuroğlu konuşmacı olarak katıldı.

Açılış konuşmasını, AGÜ İşletme Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Harika Süklün'ün yaptığı panel, AGÜ TTO Uzmanı Safiye Çalapkorur Horoz moderatörlüğünde gerçekleştirildi.

Panelde konuşmacılar, kadının iş yaşamındaki rolü, girişimcilik, kadınların iş gücüne katılımı konularında bilgiler verdi.

Türkiye'de kadın girişimcilerin ve akademisyenlerin karşılaştıkları zorluklar konusuna da değinen panelistler, katılımcıların sorularını da yanıtladı.

Panel nedeniyle, gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için panelistleri adına Tema Vakfı'na fidan bağışında bulunuldu.

Panelin sonunda konuşmacılara kendi adına dikilen fidanların, Fidan Bağış Sertifikası verildi. - KAYSERİ

AGÜ'de İlham Veren Güçlü Kadınlar Konulu Panel
AGÜ'de İlham Veren Güçlü Kadınlar Konulu Panel

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel AGÜ'de 'İlham Veren Güçlü Kadınlar' Konulu Panel - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Hastaneye kaldırılan Kraliçe 2. Elizabeth taburcu edildi 00:56 Hastaneye kaldırılan Kraliçe 2. Elizabeth taburcu edildi Sosyal medya paylaşımları nedeniyle tartıştığı akrabasını öldürdü 23:30 Sosyal medya paylaşımları nedeniyle tartıştığı akrabasını öldürdü Türkiye'den Kırgızistan'a SİHA satışı! İmzalar atıldı, teslimat yakında 22:37 Türkiye'den Kırgızistan'a SİHA satışı! İmzalar atıldı, teslimat yakında
Jose Mourinho bu maçı hayatı boyunca unutamayacak! Roma, Norveç'te tarihi fark yedi 22:11 Jose Mourinho bu maçı hayatı boyunca unutamayacak! Roma, Norveç'te tarihi fark yedi 21:08 "Erdoğan haklı" diyen Putin'den BM çıkışı: Türkiye daimi üye olabilir Sosyal medya bunu konuşuyor! Hazal Ergüçlü'nün çıplak görüntüleri dizi tanıtımının önüne geçti 18:56 Sosyal medya bunu konuşuyor! Hazal Ergüçlü'nün çıplak görüntüleri dizi tanıtımının önüne geçti
Doların ateşi nasıl düşer? 18:43 Doların ateşi nasıl düşer? "Şakkadak" çıkışıyla bilinen ekonomistten Haberler.com'a çok özel açıklamalar Kemal Kılıçdaroğlu'ndan, faiz kararından sonra doların yükselişine çok sert tepki 17:43 Kemal Kılıçdaroğlu'ndan, faiz kararından sonra doların yükselişine çok sert tepki
Advertisement