Ahmet Hakan, "Yerleri çok sağlam" deyip 3 bakanın ismini verdi - Son Dakika

Ahmet Hakan, "Yerleri çok sağlam" deyip 3 bakanın ismini verdi

16.09.2019 09:51

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Gerek duyulursa yaparız" dediği kabine değişikliğiyle ilgili bir yazı kaleme alan Ahmet Hakan, "Yerleri çok sağlam" deyip Berat Albayrak, Süleyma Soylu ve Fahrettin Koca'nın ismini verdi.

Hürriyet gazetesindeki köşesinde kabine değişikliği iddialarıyla ilgili son kulis bilgisini okuyucularıyla paylaşan Ahmet Hakan, "Atmasyonlara falan itibar etmeyin" deyip yeri en sağlam üç bakanı yazdı.

Ahmet Hakan, geri kalan isimler için de "Her an her şey olabilir" ifadelerini kullandı.

İşte Ahmet Hakan'ın yazısındaki ilgili kısım;

"Yalanlara dolanlara, atmasyonlara falan itibar etmeyin.

Ben size yeri en sağlam olan üç bakanın ismini vereyim:

- BERAT ALBAYRAK: Kabinedeki yerini kesinlikle koruyacak.

- SÜLEYMAN SOYLU: Değiştirilmeyecek bakanlar arasında.

- FAHRETTİN KOCA: Yeri sağlam bakanlardan...

Peki ya gerisi?

Gerisi için bir şey diyemem...

Her an her şey olabilir."

ERDOĞAN SİNYALİ VERMİŞTİ

Seçim sonrası yepyeni AK Parti sözü veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın değişimi hükümete de yansıtması bekleniyor. Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Reuters'a verdiği özel mülakatta konuyla ilgili yöneltilen bir soruya, "Kabine ile ihtiyacımız olduğu anda yaparız, siparişle yapmayız. Ortada bir sıkıntı yokken kabine konusunu ele almanın anlamı yok. Gerek duyulursa yaparız" yanıtını vermişti.

Ahmet Hakan, Yerleri çok sağlam deyip 3 bakanın ismini verdi
Ahmet Hakan, Yerleri çok sağlam deyip 3 bakanın ismini verdi

Son Dakika Güncel Ahmet Hakan, 'Yerleri çok sağlam' deyip 3 bakanın ismini verdi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek