Ahmet Özhan'ın Dinleyenleri Mest Etti - Son Dakika

Ahmet Özhan'ın Dinleyenleri Mest Etti

10.06.2017 10:46
Ahmet Özhan'ın Dinleyenleri Mest Etti, System.String[]

Yenikapı Sahilindeki Ramazan Etkinlik Alanında sahne alan Türk Sanat ve Tasavvuf Müziğinin önemli ismi Ahmet Özhan verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Yenikapı Sahilindeki Ramazan Etkinlik Alanında sahne alan Türk Sanat ve Tasavvuf Müziğinin önemli ismi Ahmet Özhan verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Maltepe, Yenikapı ve Beyazıt Meydanına kurduğu Ramazan Etkinlik Alanında düzenlediği konserlerle ilahi, Türk Sanat ve Tasavvuf müziğinin güçlü isimlerini vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Yenikapı Sahiline kurulan Ramazan Etkinlik Alanında dün akşam tasavvuf müziğinin önemli ismi Ahmet Özhan sahne aldı. Teravih Namazı sonrasında başlayan konserde ünlü sanatçı eserleriyle hayranlarını mest etti. Ramazan ayının manevi iklimine uygun birbirinden güzel ilahi ve tasavvuf müziklerini seslendiren Ahmet Özhan, vatandaşlara doyumsuz bir gece yaşattı. Yoğun katılımın olduğu konserde vatandaşlar ünlü sanatçıya eşlik ederken bazı vatandaşlar ise konseri telefonlarına kaydetti. Yaklaşık bir saat sahnede kalarak ilahi ve tasavvuf müziği eserlerini seslendiren Ahmet Özhan vatandaşlardan tam not aldı.

Ramazan etkinlik alanlarını gezmek için Afyon'dan geldiğini söyleyen Barış Aşçıoğlu, "İstanbul Büyükşehir Belediyesine yakışan güzel etkinlikler. Keşke diğer illerimizin tamamında böyle etkinlikler yapılsaydı. Ben özellikle Yenikapı ve Sultanahmet etkinlikleri için Afyon'dan gelmiştim. Yarın da Beyazıt Meydanında olacağım. Hem eşim hem ben Ahmet Özhan hayranıyız ve konser süperdi. Konseri seyrederken yaşadığımız duyguları tarif edemiyoruz" dedi.

Her gün farklı bir etkinlik alanını gezdiğini ifade eden Mehmet Gezegen, "Ahmet Özhan benim çocukluğumun sanatçısı. Ben şimdi sadece onu dinlemek için geldim. Vatandaşların Yenikapı etkinlik alanına gelmesini istiyorum. Daha önceki senelere göre bu sene daha güzel olmuş. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a ve ekibine teşekkürü bir borç bilirim" diye konuştu.

(Mehmet Başa/ İHA)

Ahmet Özhan'ın Dinleyenleri Mest Etti
Ahmet Özhan'ın Dinleyenleri Mest Etti
Ahmet Özhan'ın Dinleyenleri Mest Etti
Ahmet Özhan'ın Dinleyenleri Mest Etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ahmet Özhan'ın Dinleyenleri Mest Etti - Son Dakika


Son Dakika

Sörloth, Leipzig'in Bielefeld'i 2-1 yendiği maçta penaltı kaçırdı Son Dakika: Türkiye'de 28 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 182 kişi vefat etti, 30 bin 103 yeni vaka tespit edildi Bitiş düdüğü sonrası Başakşehirli ve Denizlisporlu futbolcular birbirine girdi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! Oteller sadece müşterine yemek hizmeti verebilecek İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü