AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz Açıklaması - Son Dakika

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz Açıklaması

23.09.2019 14:27
AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz Açıklaması, System.String[]

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Afyonkarahisar'da üç gün süren başarılı ve verimli bir bölge toplantısı gerçekleştirildiğini bildirdi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Afyonkarahisar'da üç gün süren başarılı ve verimli bir bölge toplantısı gerçekleştirildiğini bildirdi.

Filiz, yaptığı yazılı açıklamada, 20-22 Eylül tarihleri arasında Afyonkarahisar'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin başkanlığında Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı düzenlendiğini hatırlattı.

Toplantıda belediyeler arası tecrübe paylaşımı ve belediyelerin merkezi hükümetten beklentilerinin gündeme geldiğini ifade eden Filiz, şunları kaydetti:

"Başarılı belediye başkanlarının tecrübelerini paylaştığı bölge toplantısında liderlik, halkla ilişkiler, etkili iletişim, mevzuat, bütçe ve personel yönetimi alanında uzmanlarca eğitimler verildi. Akıllı Yerel Yönetimler Uygulaması Tanıtımı ile başlayan toplantımızın ilk günü Yusuf Ziya Yılmaz, Tahir Akyürek ve Moderatör Refik Tuzcuoğlu tecrübelerini paylaştı. Toplantımızın 2. gününde Genel Başkan Yardımcımız, Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki'nin konuşmaları ve değerlendirme toplantısı ile son bulmuştur. Toplantının son günü ise bakan yardımcılarımızın da katılımıyla gerçekleştirilen istişare ve müzakereler ve akabindeki değerlendirme ile üç gün süren bölge toplantımız başarılı ve verimli bir şekilde sona ermiştir."

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz Açıklaması
AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz Açıklaması

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz Açıklaması - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray, Bursasporlu Ali Akman'la sözleşme imzalamaya hazırlanıyor Abla-kardeş aynı gün koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti İçişleri Bakanlığı, koronavirüs kısıtlamalarıyla ilgili merak edilen soruları yanıtladı Kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil ayakta mutluluk pozu verdi Çavuşoğlu'ndan Türkiye'yi hedef alan Pompeo'ya sert tepki: ABD, Suriye'deki terörist oluşumları destekliyor Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü pandemi sebebiyle yayınlanmayacak Saldırıya uğrayan muhabir, kendisine saldıranlar için ders gibi ceza istedi ABD'de salgının bilançosu son iki haftada ağırlaştı: Dakikada ortalama iki kişi hayatını kaybediyor