AK Parti Gelibolu Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi - Son Dakika

AK Parti Gelibolu Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi

25.02.2018 10:43
AK Parti Gelibolu Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi, System.String[]

AK Parti Gelibolu İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi'nde başkanlığa Fırat Doğan Yıldız seçildi.

AK Parti Gelibolu İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi'nde başkanlığa Fırat Doğan Yıldız seçildi.

İlçe Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen kongreye Fırat Doğan Yıldız, tek liste aday oldu.

Yıldız, üyelerin çoğunluğunun oyunu alarak başkanlığa seçildi.

Kongrede konuşan Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yol yürüyecek gençler ile daha da güçlendiklerini söyledi.

AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ ise gençlere verdikleri önemi her zaman gösterdiklerini ifade ederek, "Geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimiz bugün hizmet yarışı için bayrak değişimi yapıyor. Sırası geldiğinde hizmet bayrağını alan hizmete devam edecektir. Çok çalışacağız ve Gelibolu'yu AK belediyecilik ile tanıştıracağız." dedi.

Yeni Başkan Yıldız da AK gençlik olarak kendilerine güvenenleri mahçup etmeyeceklerini kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Gelibolu Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi - Son Dakika


Son Dakika

MHP ile yaşanan kriz kelle aldı! Habertürk'de 2 kritik isim görevden alındı, Ebru Baki'nin programı erken bitirildi MHP ile yaşanan kriz kelle aldı! Habertürk'de 2 kritik isim görevden alındı, Ebru Baki'nin programı erken bitirildi Sanki Avrupa Süper Ligi! İtalya Kupası'nda yayın gelirinin düşmemesi için alt lig takımları kupa dışına itildi Sanki Avrupa Süper Ligi! İtalya Kupası'nda yayın gelirinin düşmemesi için alt lig takımları kupa dışına itildi Kalben, Kalben, "Zayıflasan on numara kadınsın" diyen takipçisine verdiği yanıtla sosyal medyayı salladı Savaş gemileri Jersey adasına gidiyor! İngiltere ile Fransa arasında balıkçılık gerilimi yaşanıyor Savaş gemileri Jersey adasına gidiyor! İngiltere ile Fransa arasında balıkçılık gerilimi yaşanıyor İzmirli kasap kilosu 10 bin liradan et satıyor, müşteriler araba takası teklif ediyor İzmirli kasap kilosu 10 bin liradan et satıyor, müşteriler araba takası teklif ediyor Songül Karlı estetiksiz halini paylaştı: Ben hep güzeldim Songül Karlı estetiksiz halini paylaştı: Ben hep güzeldim Adana'da aşiretler birbirine girdi, sokaklar savaş alanına döndü Adana'da aşiretler birbirine girdi, sokaklar savaş alanına döndü Kayalıkta yüzyıllar öncesine ait yunus figürü görenleri hayrete düşürüyor! Kayalıkta yüzyıllar öncesine ait yunus figürü görenleri hayrete düşürüyor!
Advertisement